Šis klausimas aktualus ne tik toms poroms, kurios oficialiai nėra įteisinusios santykius. Kartais net sukūrusi šeimą moteris gerai nesupranta, kas ji visoje šioje istorijoje. Ji tarsi kažko laukia, tikisi, bando pagerinti santykius, o tada paaiškėja, kad ji tėra įprotis ir patogi draugė. Archyvo nuotrauka

Vyrai paprastai skirstomi į du tipus. Pirmieji susipažįsta su mergina, įsimyli ir susituokia, nes „ką čia  daug galvoti?“. Antrieji gali draugauti metų metus, sukurti rimtų santykių įspūdį, tačiau tuo pačiu jie ypač neskuba kurti šeimos, nuėję į tam tikrą instituciją ir uždėdami atitinkamą antspaudą.

 

Vyrai dabar yra išlepinti ir neretai be iniciatyvos

Bėda ta, kad dažnai mergina pati nelabai supranta, ko jai iš tikrųjų reikia iš vyro. Todėl santykiuose atsiranda vienas didelis neapibrėžtumas.

Tačiau yra merginų, kurios tikrai nori, kad viskas būtų rimta, žmogiška, su pagarba ir supratimu: „Kas aš esu šiuose santykiuose?“.

Daugelis vyrų dabar yra išlepinti ir neretai be iniciatyvos.  Todėl merginos turi vaidinti spektaklį pavadinimu „Aš esu geriausia, sutinku su viskuo“. kad vaikinas staiga neapsipustytų padų. Savo viduje tokios merginos labai nori šeimos, rimtų santykių ir tyros meilės. Tačiau kur tik pažvelgsi – nesuprantamų istorijų apie susitikimus savaitgaliais, penkerius, o gal ir visą dešimt ar net daugiau gyvena po vienu stogu be vestuvių ir vaikų, klausantis nesibaigiančių pažadų ir nesibaigiančio melo.

Kad nešvaistyti laiko veltui, o paskui nenusivilti, renkant sudaužytos širdies gabalėlius ir subyrėjusias svajones, svarbu mylėti save. Per tokią meilę žmogus geriau suvokia pasaulį ir aplinkinius. Suvokia, kodėl jis čia ir dėl ko, supranta, ko jam reikia ir ko jis nori iš artimų širdžiai jam žmonių. Kai mergina iš tikrųjų myli save, ji nešvaistys brangaus laiko ir jausmų puošniems santykiams, iliuzijoms ir saviapgaulei.

 

Niekada nebijokite paklausti

Save mylinti mergina puikiai žino, ko nori, ir nebijo apie tai paklausti. Taip, yra rizika, kad vyras parodys kulnus, nors dar vakar prisiekė amžiną meilę ir pažadėjo vesti vos tik paruoš platformą, sukurs oro pagalvę po čiužiniu, sutvarkys maišytuvą, aplankys savo antrąjį pusbrolį  ir taip toliau…  Kokia prasmė iš tokių santykių, jei reikia visai kitokių? Kokia prasmė bijoti prarasti tai, ko jums nereikia ir kas, tiesą sakant, daro jus nelaiminga? Todėl niekada nebijokite paklausti, kur jūsų vieta to vyro gyvenime.

Šis klausimas aktualus ne tik toms poroms, kurios oficialiai nėra įteisinusios santykius. Kartais net sukūrusi šeimą moteris gerai nesupranta, kas ji visoje šioje istorijoje. Ji tarsi kažko laukia, tikisi, bando pagerinti santykius, o tada paaiškėja, kad ji tėra įprotis ir patogi draugė.

Todėl dar kartą kartoju: nebijokite užduoti vyrui svarbių klausimų.

Tada jums nebereikės rožinių akinių, nes nustosite bijoti matyti pasaulį tokį, koks jis yra. Suprasite, ko jums trūksta, kad taptumėte laiminga. Sužinosite, kas yra pagrindinė kliūtis, trukdanti svajonėms išsipildyti. Kaip pagerinti savo finansinę padėtį, kas gali padėti sukurti harmoningus santykius su vyru. Kodėl neturėtumėte bijoti pasakyti „ne“ ir kokį pirmąjį žingsnį turite žengti dabar, kad taptumėte  bent kiek laimingesnė. Nustebsite, koks nuostabus gali būti gyvenimas, kai išgirsite atsakymą arba bent užuominas ir pajusite jo palaikymą. O toliau viskas priklausys nuo jūsų abiejų!

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą