Oksana Grigorieva su dukra, kurios tėvas Melas Gibsonas

Kaip dabar gyvena mergina iš Saransko, Oksana Grigorieva, užmezgusi meilės romaną su Holivudo įžymybėmis Timothy Daltonu ir Melu Gibsonu?

Ne tik Oksana Grigorieva, bet ir Meghan Markle įrodė, kad net nelabai sėkminga aktorė, kuriai yra „šiek tiek“ daugiau nei 30 metų ir kuri jau buvo išsiskyrusi moteris, gali ištekėti už princo tiesiogine šio žodžio prasme.

 

Krito į akį Timothy‘ui Daltonui, kuris išgarsėjo atlikęs Jameso Bondo vaidmenį

Bet  Oksana Grigorjeva, paprasta Saransko mergina įrodė, kad atkaklumu ir didžiulėmis  pastangomis galima pasiekti ne tik paprastas žvaigždes, bet ir Holivudo!

Ši graži brunetė sudaužė į šipulius bent dviejų Holivudo įžymybių širdis – Timothy Daltono ir Melo Gibsono.  Ji tiesiog buvo eilinė pianistė, kuriai labai pasisekė. Dėl jos Melas Gibsonas paliko žmoną ir septynis vaikus

Oksana Grigorieva (Černucha) muzikos mokėsi nuo ankstyvos vaikystės, nes jos tėvai buvo muzikos mokyklos mokytojai. Baigusi mokyklą gimtajame Saranske, Oksana taip pat nusprendė savo gyvenimą susieti su muzika, todėl įstojo į Kazanės konservatoriją. Mergina visada turėjo daug gerbėjų. Vienas jų – Igoris Baranovas, už kurio 19-metė Oksana Černucha ištekėjo 1989 metais.

Ši santuoka pasirodė trumpa ir nelaiminga, todėl po kelių mėnesių Oksana paliko vyrą. Pasak Černuchos tėvų, jaunas vyras pasirodė priklausomas nuo psichotropinių medžiagų. Nusivylusi meile, 20-metė Oksana išvyko užkariauti Londono. Ji studijavo Karališkame muzikos koledže, tačiau pragyvenimui neužtekdavo pinigų, todėl ji turėjo sukti galvą, kaip užsidirbti jų.

Ji vedė muzikos pamokas, dirbo slaugytoja ir padavėja, modeliu, kol vieną dieną ją pastebėjo Elizabeth II pusseserė, kuri tuo metu dirbo fotografe. Nepaisant tokios pažinties, Oksanos modelio karjera nepasiteisino ir mergina rengėsi aktyviai užsiimti muzika. Oksana tampa pianiste. Tada ji ir pradėjo vadintis Grigorieva. Būdama 22 metų Oksana ištekėjo antrą kartą. Rusaitės išrinktasis buvo dailininkas Nicholas Rowlandas, kuris buvo dukart vyresnis už ją, tačiau ši santuoka iširo po dvejų metų.

Sėkmė nusišypsojo Oksanai 1995 metais, kai ji buvo pakviesta dirbti vertėja pas režisierių Nikitą Michalkovą viename iš kino festivalių. Šiame kino festivalyje žavioji Oksana patiko garsiam britų aktoriui Timothy‘ui Daltonui, kuris išgarsėjo atlikęs Jameso Bondo vaidmenį.

24 metų amžiaus skirtumas netapo kliūtimi jų meilei. Netrukus Oksana persikėlė į Timothy‘io Daltono namus, o 1997 metais rugpjūtį gimė jų sūnus Alexanderis. Santykiai su Daltonu truko aštuonerius metus ir buvo ilgiausi Grigorievos gyvenime. Tačiau Timothy pavydėjo savo jaunos žmonos kitam vyrui, jie dažnai kivirčijosi, kol galų gale išsiskyrė 2000-ųjų pradžioje.( Iš tikrųjų jų  sąjunga niekada nebuvo oficialiai įregistruota). Pasak gandų, pora išsiskyrė dėl Oksanos išdavystės su kažkokiu švedų verslininku. Bet galiausiai dėl sūnaus sugebėjo pagerinti santykius.

Oksana su Timothy Daltonu ir sūnumi Alexanderiu

Garsus aktorius vis dažniau buvo pastebimas kartu su paslaptinga gražuole

2006 metais Oksana nusprendė  persikelti į JAV ir aktyviai siekti muzikinės karjeros bei išleisti savo albumą. Padedant muzikai, ji tais pačiais metais susipažino su garsiu aktoriumi Melu Gibsonu, kuris tuo metu nesutarė su savo žmona Robin, su kuria gyveno beveik trisdešimt metų ir pagimdė jam septynis vaikus.

Melas rimtai susidomėjo gražuole rusaite ir tapo jos albumo „Beautiful Heartache“ prodiuseriu. Dainą „Say My Name“ parašė Grigorieva ir Gibsonas, kuri buvo įtraukta į jo filmo „Atpildas“ garso takelį. Garsus aktorius vis dažniau buvo pastebimas kartu su paslaptinga gražuole. Trejus metus jų santykiai buvo slapti, tačiau kai 2009 metais Oksana paskelbė apie nėštumą, Melas turėjo viską prisipažinti savo žmonai: kad jis trejus metus susitikinėjo su Oksana Grigorieva, kuri laukėsi vaiko nuo jo.

Robin padavė skyrybų prašymą, o Gibsonas viešuose renginiuose ėmė rodytis susikibęs su Oksana.  Gerbėjai laukė vestuvių, tačiau skyrybos užsitęsė. Pasidalinti beveik milijardo dolerių vertės Gibsono turtą nebuvo lengva. Oksana ir Melas atrodė kaip laiminga pora, tačiau 2010 metais balandžio mėnesį jie paskelbė apie išsiskyrimą.

Jų išsiskyrimas buvo itin skandalingas. Oksana pateikė ieškinį aktoriui, pasakodama visam pasauliui apie jo sunkų charakterį ir smurtavimą. Kaip įrodymą ji pateikė jų ginčų įrašus, kuriuose Gibsonas akivaizdžiai grasino savo dukters motinai. Įdomus momentas – Timothy Daltonas tuo metu palaikė Oksaną, nepaisant to, kad jis su ja nutraukė santykius daugiau nei prieš dešimt metų.

Teismai truko keletą metų. Oksana pakeitė kelis teisininkus, bet galų gale laimėjo 60 tūkstančių JAV dolerių alimentus per mėnesį. Bet šie teismai jai brangiai kainavo. Jai teko ilgai lankytis net pas psichologą. Brangiai apmokami advokatai iščiulpė visus Grigorievos pinigus ir ji buvo priversta paskelbti save bankrutavusia.

Prieš dvejus metus Oksana skundėsi turinti sveikatos problemų, dėl kurių ji kaltina stresą, kurį patyrė gyvendama su Gibsonu.

Dabar Oksanai Grigorjevai yra 50 metų, ji puikiai atrodo pagal savo amžių! Ji vis dar tęsia dainų įrašymą ir, sprendžiant iš nuotraukų socialiniuose tinkluose, jos gyvenime viskas gerai! Beje, Oksanos “Facebook’o” paskyroje vienas jos draugų – Melas Gibsonas, kuris retsykiais palieka įrašą, per žiūrėjęs Oksanos ir savo dukters nuotraukas.

Nors apie dabartinį pianistės ir muzikės asmeninį gyvenimą nieko nežinoma. Oksana jį slepia. Neįvardinti šaltiniai teigia, kad ji kenčia nuo vienatvės.

parengta pagal užsienio spaudą, “Facebook” nuotraukos: 50 metų Oksana atrodo puikiai. Jos ir Timothy Daltono sūnus Alexanderis (nuotr. apačioje), panašu, pavergė jau ne vienos merginos širdį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą