Bet kokiuose santykiuose kyla konfliktų, nesutarimų, kuriuos svarbu mokėti išspręsti taikiai ir neužgauliojant vienas kito. Todėl būkite kantri ir linkusi eiti į kompromisus, neleiskite emocijoms jus užvaldyti. Kai žinai, kaip spręsti konfliktus, bet kuris vyras įžvelgs jumyse brandžią ir subalansuotą asmenybę. Archyvo nuotrauka

Tai merginos,  kurios išgyvens bet kokioje situacijoje. Stiprios, sėkmingos ir savarankiškos. Be to,  kiekviena aiškiai žino, ko nori, o ko nepasirengusi ištverti arba taikstytis.

 

  1. Ji žino, ko nori ir girdi, ką kiti sako

Tokia mergina yra tikra ir visada žino, ko nori, ir nebijo apie tai klausti bei kalbėti. O kitiems tai net gali sukelti nepatogų jausmą. Tačiau būtent tokios merginos dėl to traukia vyrus.

Tokia mergina skatina vyrus tobulėti ir eiti  pažangos keliu. Tiesa, vis dėlto kartais  jai labai sunku ką nors primesti prieš savo valią. Ji nedaro nieko, kas prieštarautų jos prigimčiai. Ji mato gyvenimo prasmę ir jos neatsisako. Ji – natūrali iš prigimties, o ne robotas ir ne lėlė.

  1. Ji emocinga

Ar žinote, kad emocionali mergina vyrui yra labai nepatogi? Be to, bet kuriam vyrui mergina visada bus per daug emocinga. Kadangi, tyrimų duomenimis, vidutiniškai moteris būna žymiai emocingesnė nei bet kuris vyras – nuo ​​dviejų iki aštuonių kartų.

Tačiau, jei mergina nebus emocinga, nekalbės apie savo jausmus, o tylės, tada viskas pamažu kaupiasi, kol viena dieną išsilieja, kaip uraganas.

Tačiau, kai mergina negali taip elgtis, ji pradeda ieškoti priežasties. Ir kai ji randa tą žmogų, tada

isterija  ir prasideda. Kai vyras tiki, kad jam plaunamos smegenys, tai reiškia, kad jis nesupranta, kodėl tai vyksta šalia jo. Jis nemato tam jokios priežasties. Nes, iš tikrųjų, ir  nėra priežasties.

O  jei ir būna priežastis, tai žvelgiant iš vyro pozicijų, ji visada niūri. Todėl priežasties ieškoti nereikia,  reikia tik išsikalbėti. Galite tiesiog prieiti ir pasakyti: „Aš esu moteris, tu – vyras, ar gali manęs išklausyti?”.

  1. Ji įkvepia vyrą

Tokia mergina yra vyro įkvėpimo šaltinis, o vienintelė vyro egzistavimo priežastis – atlikti žygdarbius už ją. Tai mergina, kuri žino, kaip būti laiminga.

Kad vyras ką nors padarytų, jis turi išeiti iš savo komforto zonos. O mergina, kuri išveda jį iš komforto zonos, visada yra nepatogi. Tuo pačiu vyras pasąmoningai visada nori jaustis patogiai – nieko neveikti. Pavyzdžiui, jei paklausite vyro: „Ką tu nori veikti? – tada greičiausiai jis atsakys: „Nieko!“.

Iš tikrųjų vyras visada ką nors daro dėl kažko, peržengia save, todėl ir tobulėja. Kai žmogus nieko nedaro, jis degraduoja.  O moteris degraduoja, kai yra nelaiminga.

  1. Jai reikia apsaugos

Tiesiog šiaip sau, tarsi savaime moteris nepadaro vyro laimingo. Jį džiugina moteris, kuri skatina jį atlikti tris vyriškus vaidmenis – maitintojo, gynėjo, lyderio.

Todėl mergina visada turėtų elgtis taip, kad vyras jai atstotų mūro sieną.  Ir kad vyras niekuomet  nepasakytų: „Štai, aš pasiekiau savo tikslą, jos nebereikia saugoti“.

  1. Ji yra permaininga ir nenuspėjama

Vyras niekada negali suprasti moters, nes ji būna permaininga ir nenuspėjama. Ji ir nepasiekiama kaip horizontas.  Nebūna taip, kad mergina atsisėda ir sako: „Aš laiminga, man daugiau nieko nereikia“. Vyras tiesiog paliktų tą, kuriai daugiau nieko nereikia.

Kai nebelieka problemų, vyras pradeda nuobodžiauti ir liūdėti. Gali palikti merginą, kuri nustojo būti įdomi. O kad mergina būna labai permaininga –  tai vyrą ir džiugina, ir verčia  įsitempti.

Vyrui visą laiką turi skaudėti. Šiek tiek – kaip po įtemptos treniruotės sporto salėje, pradeda skaudėti raumenys. Nes jei šiek tiek skauda, ​​vadinasi, jausmai dar neišblėso.

Bet jei mergina pradeda jį labai skaudinti, jis gali pabėgti.  Todėl mergina turėtų paprašyti vyro tik šiek tiek daugiau, nei jis gali padaryti.

Kai kurios merginos piktinasi – kam man sėdėti ir laukti jo malonės, jei viską galiu padaryti pati? Bet tada ji taip ir sėdi viena, nors vyras už ją galėjo padaryti viską.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą