Per nuosprendį Lane'as apstulbino aukų šeimas ir savo advokatą, kai atsisegė marškinius ir atidengė marškinėlius su užrašu „Killer“ priekyje

2012 metais  vasario 27 d. rytą 16 metų T. J. Lane’as  pradėjo šaudyti vienos vidurinės mokyklos valgykloje ir nužudė tris mokinius. Jis netgi pasirodė teismo salėje vilkėdamas marškinėlius su užrašu „žudikas“. Tai buvo jo reakcija į įkalinimą iki gyvos galvos be galimybės būti lygtinai paleistam, rašo The Mirror“.

 

Teismo salėje pasigirdo artimųjų verksmas

T.J. Lane’as laukė autobuso į alternatyvią mokyklą, kai Šardono vidurinėje mokykloje nužudė tris mokinius. Per išpuolį žuvo 16 metų Danielis Parmertoras, 16 metų Demetriusas Hewlinas ir 17 metų Russellas Kingas jaunesnysis. Kingas susitikinėjo su buvusia Lane‘o mergina, tuomet „ABC News“ pasakojo moksleiviai.

Ištaręs paskutinį žodį, nusikaltėlis salėje esantiems savo aukų artimiesiems parodė „vidurinį pirštą“. Teismo salėje pasigirdo artimųjų verksmas. Akivaizdu, kad visi atrodė labai nusiminę. Prokuroras   pavadino nusikaltėlį piktu žmogumi. Vieno iš likusių gyvų moksleivių motina kreipėsi tiesiai į žudiką: „Tau pasisekė, kad šioje salėje pilna policininkų…“.

J. Lane’as, atliekantis bausmę iki gyvos galvos už liūdnai pagarsėjusias šaudynes vidurinėje mokykloje, pabėgo iš Ohajo kalėjimo, bet vėliau buvo sulaikytas, pranešė pareigūnai.

Anot Ohajo valstijos patrulio kapitono Gary‘io Alleno, Lane’as, kuriam dabar 26 metai, ketvirtadienį kartu su dar dviem kaliniais bandė pabėgti iš pataisos namų. Tačiau netrukus buvo sučiuptas vienas iš pabėgusių Lindsey Bruce. Bet vadovybei prireikė kelių valandų, kol pavyko susekti 45 metų Cliffordą Opperudą.

Tuo tarpu Lane‘as buvo sulaikytas anksti penktadienį, maždaug per 100 jardų už objekto tvoros.

„Akivaizdu, kad nesu patenkintas, kad taip atsitiko, – spaudos konferencijoje sakė įkalinimo įstaigos prižiūrėtojas Kevinas Jonesas. –  Joks mano pareigas einantis prižiūrėtojas nebūtų patenkintas, kad taip atsitiko, bet faktai yra tokie. Todėl aš džiaugiuosi, kad jis vėl suimtas“.

Iki šiol neaišku, kaip Ohajo mokyklos žudikas T.J. Lane‘ui pavyko teismo salėje vilkėti marškinėlius, ant kurių buvo parašyta „Killer“. Taip pat  paaiškėjo, kad vienas iš nušautų moksleivių susitikinėjo su buvusia Lane‘o mergina. Be to, paaiškėjo, kad viena susišaudymo auka iš dalies paralyžiuota.

Pareigūnai vis dar tiria pabėgimą.

 

Teisme pasižymėjo šiurkščiu ir šokiruojančiu elgesiu

2012 metais vasario 27 d. Lane’as nušovė tris mokinius Chardono vidurinėje mokykloje. Dar trys moksleiviai buvo sužeisti. Jis buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

Žiniasklaida užfiksavo, kaip 2013 metais kovo 19 d.,  T.J. Lane’as atsisegė marškinius per nuosprendį Chardone, Ohajo valstijoje.

Lane’o pabėgimas sukėlė pavojaus signalus Šardono mieste, Ohajo valstijoje, kuris yra trys valandos kelio automobiliu nuo kalėjimo. Šardone penktadienį buvo uždarytos mokyklos, nes, anot vadovybės „mūsų mokinių, darbuotojų ir bendruomenės saugumas ir gerovė tebėra mūsų didžiausias prioritetas“.

Timothy Demetriuso Hewlino, kurį nušovė Lane‘as, tėvas, buvo pasipiktinęs pabėgimu.

„Tai negali būti. Šis vaikinas nužudė mano sūnų ir dar tris vaikus. Kokią sistemą jie čia naudoja?“, – stebėjosi vyras.

Lane‘o pasirodymai teisme pasižymėjo šiurkščiu ir šokiruojančiu elgesiu. Per nuosprendį Lane’as apstulbino aukų šeimas ir savo advokatą, kai atsisegė marškinius ir atidengė marškinėlius su užrašu „Killer“ priekyje. Trijų nužudytų moksleivių šeimoms jis negailėjo niekšiškų ir necenzūrinių  žodžių, o paskui iškėlęs parodė jiems vidurinį pirštą. O po to juokėsi ir šypsojosi, kai jie jį apibūdino kaip gyvūną ir pabaisą.

Lane‘as taip pat nusijuokė, kai teisėjas jam skyrė tris kartus kalėti iki gyvos galvos be galimybės būti lygtinai paleistam.

Ianas Friedmanas buvo Lane‘o advokatas ir sakė, kad su juo praleido šimtus valandų. „T.J. Lane’as yra išskirtinai protingas, dėl to nekyla jokių abejonių. Jei kas nors galėtų pabėgti, tai turėtų būti tokio intelekto lygio žmogus, – „ABC News“ sakė Friedmanas. – Žmonės manęs klausia, ar jis pavojingas. Faktai kalba patys už save“.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą