Adriana planuoja paduoti į teismą klinikos atstovus, laikydama jų veiksmus piktnaudžiavimu valdžia ir aplaidumu. Stopkadras

Ispanijoje gydytojai nesėkmingai mėgino išgydyti pacientei vėžį, bet paaiškėjo, kad kakle slypėjo kempinė, palikta ten operacijos metu,  o ne navikas. Dabar mergina ketina paduoti į teismą, klaidą padariusius gydytojus. Juk dėl klaidingos diagnozės pacientė dvejus metus veltui išgyveno alinantį gydymą, praėjo ne vieną chemoterapijos kursą ir neteko darbo.

 

Vienoje iš nuotraukų specialistai pastebėjo nedidelį darinį

2019 metais Adrianai Caballero iš Ispanijos buvo diagnozuotas limfinės sistemos vėžys, rašo „The Tennesy Tribune“, o netrukus tais pačiais metais Henareto universitetinės ligoninės gydytojai nusprendė, kad merginai reikalinga operacija.

„Pirmiausia man buvo atlikta radioterapija, tada buvo atlikta operacija ir chemoterapija, – interviu leidiniui pasakojo Adriana. – Susidūriau su nemaloniais pojūčiais, bet maniau, kad tai natūralu“.

Po to pacientė buvo išsiųsta sveikti namo, tačiau netrukus ji vėl pasijuto blogai. Vėlesnių tyrimų metu gydytojai nusprendė, kad mergina susidūrė su nauja onkologijos ataka. Adriana atliko kompiuterinę tomografiją (diagnostinį metodą, naudojant rentgeno spindulius) ir kitus gydytojų nurodytus tyrimus. Vienoje iš nuotraukų specialistai pastebėjo nedidelį darinį.

Tada gydytojai nusprendė, kad Caballero turėtų būti  atlikti dar keli chemoterapijos kursai ir beveik dvejus metus pacientė buvo gydoma alinančiu gydymu. 2021 metais gegužę gydytojai pastebėjo, kad jų paimto naviko masė nemažėja ir nusprendė atlikti antrą operaciją.

Antrosios procedūros metu gydytojai įtariamo naviko srityje padarė kaklo pjūvį ir ten pamatė mažą kempinę. Paaiškėjo, kad pirmosios operacijos metu gydytojai merginos kūne pamiršo medicininę kempinę. Tuo metu, kai svetimkūnis buvo Adrianos kakle, jis sugėrė skystį ir padidėjo porą milimetrų.

 

Ligoninės gydytojai padarė ir daugiau nemalonių klaidų

Jos (kempinės) nėra jokiame įraše, tarsi jos paprasčiausiai nebūtų, bet faktas išlieka“, – sakė Caballero.

Dabar merginai yra 22 metai, du iš jų praleido veikiama chemoterapijos dėl gydymo klaidos. Adriana planuoja paduoti į teismą klinikos atstovus, laikydama jų veiksmus piktnaudžiavimu valdžia ir aplaidumu.

„Aš ne tik gavau visiškai nereikalingą gydymą su visais jo neigiamais šalutiniais poveikiais, bet ir praradau darbą“, – paaiškino mergina.

Pasak Adrianos, tai ne pirmas kartas, kai ligoninės gydytojai daro nemalonių klaidų. Caballero patikslino, kad jame esą mirė du jaunuoliai dėl gydytojų neprofesionalumo. Istorijos herojė tvirtina, kad vienam iš pacientų per mėnesį nesugebėjo diagnozuoti aneurizmos, o kitas operacijos metu neteko daug kraujo.

„Mes norime, kad ligoninę patikrintų atitinkamos institucijos. Gydytojai turi būti atsakingi“, – sako Caballero.

 

„Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą