Jei vyras dažnai kalba apie mamą, sukluskite, ar tik ne mamos sūnelį atsiuntė likimas?..

Psichologų teigimu, stipriosios lyties atstovai yra tiesmukiškesni nei moterys. Todėl dažniau vyrai garsiai transliuoja savo mintis. Tuo pačiu moterys ne visada teisingai interpretuoja tai, ką girdi, todėl kyla problemų. Taigi, jūsų dėmesiui frazės ir žodžiai žmogaus, kurie turėtų perspėti…

 

  1. Mini savo buvusiąją reikia ar nereikia

„Tau tikriausiai bus nemalonu, bet mano buvusiajai taip pat  patinka ši muzikos grupė“, „Mano šuo dar niekada taip nesidžiaugė, kaip su mano buvusia žmona“ ir taip toliau. Niekada negali žinoti, kam patinka ta pati muzikinė grupė ir kam labiau patinka jo šuo, bet ką tai turi bendro su jumis ir kodėl jis nuolat palygina su buvusiąja? Tai klausimas, į kurį atsakymas skamba labai paprastai: arba vyras dar nenutraukė santykių su buvusiąja, arba jam, tiesą sakant, nerūpi jūsų jausmai. Todėl turėtumėte suklusti, išgirdus kurią nors šią frazę ir labai gerai pagalvoti.

  1. Neišlaidaus dėl jūsų

Tiesą sakant, ir kitoje versijoje tai nieko gero nežada. Žinoma, ne visi vyrai nuoširdžiai prisipažįsta: „Aš esu taupus“. Todėl nereikėtų galvoti, kad jis meilikauja ir laukia, kol pasakysite: „Ne, mielasis, tu ne toks“. Jis toks ir iškart perspėja, kad neišleis pinigų dovanoms, naujiems daiktams, gėlėms ir kitoms malonioms staigmenoms. Ir jei visa tai jums svarbu, geriau negaiškite su juo brangaus laiko. O jei vyras dar komentuoja ir moterų šykštumą, tada laukite sąskaitos per pusę ir pamirškite piršlybas bei dovanas.

  1. Dažnai kalba apie mamą

„Mano mama …“, o paskui pasakoja, ką jo mama gali, daro, ruošia. Žinoma, mama užima svarbią bet kurio vyro gyvenimo dalį, tačiau kai pokalbiuose ji per dažnai minima, ypač pažinties pradžioje, tai verčia susimąstyti: ar tik ne mamos sūnelį man atsiuntė likimas?..

  1. Sako, kad jis negali gyventi be jūsų

Paprastai tokie prisipažinimai vyksta po išsiskyrimo ir ši frazė vartojama kaip susitaikymo priemonė. Jis sako: „Aš negaliu gyventi be tavęs“, moteris iškart  pradeda tirpti ir išskėstomis rankomis bėga pas jį. Pagrindinis dalykas šiame prisipažinime  yra tai, kad dabar jūs dažnai konfliktuosite, išsiskirsite ir susitaikysite, o paskui vėl bėgsite į jo glėbį. Tokiam žmogui visą laiką reikia emocinės  audros, aistrų intensyvumo ir  susitaikymo. Po to viskas gerai, bet neilgai. Jausmai vėl šiek tiek atvės, jam taps nuobodu ir vėl norėsis aistrų. Todėl, jei ieškote stabilumo santykiuose, tuomet geriau rinkitės vyrą, kuris gali apsieiti be „karštų emocijų“, nes jam gera su jumis taip, kaip yra. Kitaip tariant, jis yra emociškai brandesnis ir žino, ko jam reikia.

  1. Teigia, kad esate geriausia

Visada malonu girdėti komplimentus. Deja, ši frazė, kurią pasakė jūsų išrinktasis, nieko gero nežada. „Tu geriausia!“ – sako jis jums ir jūs džiugiai sutinkate, pamiršdama, o su kiek moterų jis jus lygina. Bet net ir tai nėra baisu. Šiandien jūs esate geriausia, o rytoj ar poryt jis atliks naują lyginamąją analizę ir paaiškės, kad geriausia ne jūs, o kuri nors kita moteris. Atminkite, kad ši frazė rodo laikiną nominaciją.

  1. Išgyvena dėl jūsų ir nori apsaugoti

Be išimties visos moterys svajoja apie vieną dalyką: kad jomis rūpintųsi mylimas vyras. Ir, žinoma, kiekvienai moteriai malonu, jei vyras rūpinasi ir jaudinasi dėl jos. Bet viskas priklauso nuo situacijos. Jei, neduok Dieve, išsisuksite koją, normalus vyras nekalbės apie tai, kaip jis jaudinasi,  bet atskubės jums į pagalbą. Jei vyras paprasčiausiai tik jaudinasi dėl jūsų, nuolat užsimena, kad  reikia jus saugoti, tai rodo, kad jis yra linkęs greitai susinervinti žmogus ir turi problemų arba bando padaryti jus silpną ir  lengvai pažeidžiamą, norėdamas palenkti į savo pusę. Su tokiu vyru geriau būti atsargiai, nes normalus vyras nekalba apie apsaugą, o tiesiog palaiko ir saugo savo moterį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą