Pažinčių svetainėse leidžia laiką daugybė žmonių ir visi kažko ieško. Jei atmesime visus geidulingus ketinimus ir sutelksime dėmesį į klasikines širdies draugo paieškas vardan didelės ir tyros meilės, tai kaip vis tiek galima tiksliai suprasti, jog su juo verta eiti į pasimatymą?

 

Ko gero jau ne vienas jūsų savo kailiu yra patyręs, kad būtent jau susirašinėdami ir apsikeisdami žodžiais galima suprasti, kas mums tinka, o kas ne. Ir su kuo mes galime iš tikrųjų eiti į pasimatymą. Kaip tai padaryti? Atsakymas slypi susirašinėjime. Taip, mieli skaitytojai, būtent susirašinėjimo dvasia lemia, kilo abipusė simpatija ar ne.

Tiksliau, priklausomai nuo susirašinėjimo stiliaus ir tekstų. Jei laiškai plaukia nenutrūkstamu  srautu, jei pašnekovas iškart jums atsako, jei jis atsako išsamiais sakiniais, o ne šykščiais trumpais „taip ne“ atsakymais, tikėtina, kad tai gali būti potencialus kandidatas į jūsų širdį.

Taip pat jei jis kalba ne tik apie save, bet ir klausia arba jūsų susirašinėjimas trunka kelias valandas, o jūs vis dar domitės vienas kitu, bendraujate – tai ir bus ta pati susirašinėjimo dvasia, kurios pagrindu galite drąsiai kviesti žmogų į pasimatymą.

Svarbiausia, net ir tokiais atvejais nepamirškite saugumo, todėl šiuos dalykus patartina išsiaiškinti ar sužinoti dar susirašinėjimo metu. Pavyzdžiui, paklauskite, kuo jis domisi ir kokia jo profesija? Tai turėtų padėti jums išsiaiškinti, kuo jis būna daugiausiai užsiėmęs ir tuo pačiu nustatyti visus pagrindinius suderinamumo aspektus prieš susitikimą. Kitaip tariant, kiek iš principo jums tinka pašnekovas.

Ne paslaptis, kad neretai pažinčių svetainėse susiduriama su įvairiais sukčiais ir manipuliatoriais. Šie įvairaus plauko piktavaliai negaili laiko, energijos ir gražių žodžių, norėdami įgyti merginos pasitikėjimą, kad ji įsimylėtų jį ir tuo pačiu daro neigiamą psichologinį poveikį jos atžvilgiu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą