Išminčiaus buvo paklausta: „Ar vyras gali mylėti dvi moteris iš karto?“. „Mylėti – ne, o apgauti – taip!“, – atsakė išminčius.

Įsimylėjimas yra nuoga emocija, aistra, aptemęs protas

Absoliučiai bet kuris žmogus, nepaisant to, jis palaiko santykius ar ne, bet patekęs į kompaniją, atkreipia dėmesį į žmones, kurie jam yra gražūs, patinka ir nelabai.

Laisvas jaunas vyras gali rodyti dėmesį kelioms merginoms ar moterims vienu metu. Tai natūralu, nes jis yra  pasirinkimo būsenoje. Tačiau mylėti du ar tris iš karto, yra du visiškai skirtingi klausimai. Taigi, ar vyras gali mylėti dvi moteris vienodai ir tuo pačiu metu? Labiau tikėtina, kad ne, nei taip.

Vyrai, taip pat kaip ir moterys, dažnai painioja įsimylėjimo jausmą, o kartais net seksualinį potraukį su meile. Įsimylėjimas yra nuoga emocija, aistra, aptemęs protas. Įsimylėjimas greitai ateina, taip pat greitai ir praeina. Priešingai – meilė vyrą sugeria tiek, kad jis nebegali galvoti apie kitas moteris, nelygina jos su kitomis ir atitinkamai nekelia klausimo: ar jis gali mylėti dvi tuo pat metu?

Jei vyrą kankina abejonės ir pasirinkimas, yra tik vienas atsakymas: jis nieko nemyli. Tai emocijos, meilė, seksas ir nieko daugiau. Vyras bando pateisinti save, savo nesėkmę ir savo klaidą.

Psichologai vadina vyrus, kurie nesugeba mylėti vienos moters, o blaškosi tarp kelių, psichologiškai ir socialiai nesubrendusiais.

 

Susituokia tik vedamas atsakomybės ar pareigos jausmo

Kitas ne mažiau svarbus klausimas: kas verčia vyrus mylėti vieną, o gyventi su kita? Viskas priklauso nuo vyro psichotipo.

Vienas vyras, net ir atstumtas moters, nesuka daug galvos ir dairosi kitos. Sukuria šeimą su ta, kuri sutinka, kad neliktų viena. Taigi jis visą savo gyvenimą gyvena su žmogumi, kurio nemyli, bet viduje jaučia pasipiktinimą moterų atžvilgiu.

Tuo tarpu kitas vyras net nemėgina perduoti savo jausmų pasirinktai moteriai. Jam tai atrodo per sunki ir nepakeliama užduotis.

Dar vienas susituokia tik vedamas atsakomybės ar pareigos jausmo. Visa tai praeina greitai. O kai vyras sutinka savo tikrąją gyvenimo meilę, ji dažniausiai jau būna užimta. Tada ir paaiškėja: aš myliu vieną, o gyvenu su kita.

Bet nutinka ir priešingai –  vyras per ilgai tempė gumą ir neišdrįso pasakyti moteriai, kad myli ją, o kai susiruošė, pavėlavo: jo gyvenimo meilė jau buvo ištekėjusi.

Būna, kad vyras įsimyli moterį, kurios varžosi. Ji nėra iš jo rato, ne to išsilavinimo, ne tos socialinės padėties ir panašiai. Žinodamas, kad šiems santykiams nepritars ir jo šeima, draugai, kolegos, jis pasirenka artimesnį ir paprastesnį variantą.

Taigi, yra daugybė pavyzdžių, kodėl vyras myli vieną, o gyvena su kita.  Tačiau kyla ir dar vienas  klausimas: ar vyras gali visą gyvenimą mylėti tik vieną moterį? Daugelis vyrų dėl tam tikrų priežasčių įsitikinę, kad ne.

Nepaisant to, yra daugybė monogamiškų vyrų pavyzdžių. Žinoma, niekas nesiūlo tapti vienos moters vergu ir vengti kitų moterų. Bet meilė taip pat reiškia išgyventi visus išbandymus, bet likti ištikimam vienam žmogui iki galo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą