Apžvelkime skirtingas emocijas, kurias kiekvienas Zodiako ženklas ryškiausiai išreiškia nepalankiose ir stresinėse situacijose arba kai jis suvokia, kad kažkas jo gyvenime krypsta visiškai ne ta linkme. Pasitikrinkite, kiek tai jums tinka ir kaip dažnai patiriate šią emociją?

 

Avinas: Abejingumas

Abejingumą (arba pavadinkime tai savanaudiškumą ) išnaudoja savo naudai. Kai viskas klostosi ne taip, kaip planuota, jis iš karto pareiškia kitiems, kad nepavykęs planas buvo ne jo iniciatyva. Priešingai – jis jam visiškai nepritarė, todėl nusiplauna rankas. Daugeliu atvejų tai tinka jiems.

 

Jautis: Pyktis

Tyliai pyksta, kai kažkas ne taip, kaip atrodo, kad turėtų būti. Surandate priekaištų kitiems žmonėms, kaltinate juos ir priverčiate juos imtis bet kokių veiksmų, kad išspręstumėte situaciją. Jūsų pyktis, paremtas jūsų užsispyrimu, yra jėga, su kuria niekas nenori susidurti.

 

Dvyniai: Nežinomybė

Kai norite ką nors padaryti ar ką nors sutvarkyti, tada įjungiate „priklausomybės“ režimą ir pradedate reikalauti kitų palaikymo ar pagalbos. Nebūtinai materialinės. Bet jūs tai darote labai sumaniai, išryškindami savo silpnybę ir pabrėždami kitų privalumus. Jūs tiesiog manipuliuojate ir verčiate žmones jaustis nepaprastai svarbiais.

 

Vėžys: Nenuspėjamumas

Jūs blaškotės ir nežinote, kaip elgtis, todėl esate linkę į chaotiškus, spontaniškus ir nenuspėjamus veiksmus. Jūs tiesiog išsigąstate, tačiau stebėtinai jūsų ryžtas ir nelogiški sprendimai dažnai turi teigiamą poveikį.

 

Liūtas: Pasididžiavimas

Tai reiškia ne jo puikybę, o tikrą pasididžiavimą ir atkakliai apsimeta, kad yra aukščiau už viską ir visus. Ir geriau apskritai apeiti ir neskaudinti šio karališkojo žmogaus. Jūs nueinate arogantiškai urgzdami, kai kas nors bando su jumis pasikalbėti ar aptarti problemą.

 

Mergelė: Pasibjaurėjimas

Teisingai: iš šalies atrodo, kad jums taip pasibjaurėtina, kas vyksta, kad niekas net nedrįsta prie jūsų  prisiliesti. Todėl atkakliai apsimetate, kad tai jums nerūpi, ir jums koktu net pagalvojus apie nemalonią situaciją.

 

Svarstyklės: Atsiribojimas

Geriausias būdas viską paversti taip, kaip norite, – atrodyti, kad jūsų nėra. Jūs, kaip gudrus gyvūnas, galite apsimesti miręs ir nejudėti tikėdamasis, kad visi jus pamirš, o probleminė situacija kažkaip išsispręs be jūsų dalyvavimo.

 

Skorpionas: Agresija

Jūs priklausote Ugnies  stichijos ženklui ir puolate kitus naudodami savo skorpioniškus nuodus. Jūs manote, kad jei kas nors išmuštų jus iš vėžių, galėtumėte pradėti karą prieš bet ką. Tai yra, kad galėtumėte atsiskaityti su jais ir tada paklustų.

 

Šaulys: Pyktis

Įniršis jums visai nebūdingas, tačiau kritinėse situacijose tai yra pagrindinis jūsų ginklas ir vis tiek padeda. Kai viskas klostosi blogai, paleidžiate stabdžius ir leidžiate išryškėti tamsiajai savo pusei. Svarbiausia yra laiku pažaboti šį įniršį.

 

Ožiaragis: Geranoriškumas

Su blogomis situacijomis kovojate pozityviai mąstydami ir geranoriškai. Jūs nenorite galvoti apie blogį ir aktyviai dirbate, kad pakeistumėte bendrą vaizdą. Jūs esate vienas konstruktyviausių ženklų šia prasme, todėl sėkmingai susidorojate su viskuo.

 

Vandenis: Liūdesys

Kai turite problemų, liūdesys tampa pagrindine jūsų emocija. Sukuriate plakatą „Pagailėkite manęs“ ir parodote jį visiems aplinkiniams. Jūs aktyviai atkreipiate dėmesį į savo bėdas ir stebite, kaip žmonės pasiruošę jums padėti.

 

Žuvys: Nuobodulys

Kai tik prireikia ką nors keisti, apsimetate, kad jums mirtinai nuobodu, ir šis klausimas jūsų nebedomina. Jūs visada pasiruošę užsidėti mirtino ilgesio ir nesusipratimo kaukę, kai atsiduriate tokioje ar kitoje situacijoje?

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą