Jaunimas ypač mėgsta šventes. Ir nesvarbu kokias. Svarbu, kad tomis dienomis jie gautų dovanų.  Jie ir patys nieko prieš padovanoti ką nors savo tėveliams ir draugams.  Tačiau, suprantama, šis klausimas dažnai lieka neišsprendžiamas dėl finansinių  galimybių. Juk vaikas dar neuždirba pinigų. Bet norint suteikti malonią staigmeną savo draugui ar draugei, galima padaryti dovanėlę ir savo rankomis.

Svarbu parodyti dėmesį žmogui, kuriam ir įteiksi dovaną

Kažin, ar Šv. Valentino  diena yra aktuali pradinukams. Tačiau paaugliai, besimokantys 5-9 klasėse, greičiausiai jau nepraleidžia šios šventės.  Bet ne vienam iš jų kyla klausimas: o ką padovanoti berniukui arba mergaitei, vaikinui ar merginai visų įsimylėjėlių dienos proga? Verta įsidėmėti, kad ne tiek svarbu dovanos kaina, kiek parodytas dėmesys ir emocijos žmogui, kuriam ir įteiksi dovaną. Jei kalbame apie mergaitę, kuri patinka berniukui, tai tikrai neįmanoma apseiti be šios dienos privalomo atributo – valentinuko. Belieka tik sugalvoti, kaip originaliai jį sukurti. Nebūtina pirkti ir paruošto atviruko šios šventės proga, jei galima pačiam pasidaryti. Žodžiu, yra daug galimybių, kaip padaryti malonią staigmeną savo klasės draugei ar  besimokančiai kitoje klasėje mergaitei. Pavyzdžiui,  galima padaryti iš veltinio, spalvoto popieriaus širdelę iš apklijuoti ją … kavos pupelėmis. Tai gali būti ir saldi dovanėlė: iš saldainių ar sausainių padaryta didelė širdis.

O berniukui labiau tinka dovanoti knygą, žinoma, jei jis mėgsta skaityti. Tiks ir širdies formos  raktų pakabukas, širdies formos žvakelė. Dviejų dalių atidaromas širdelės formos mažas pakabukas , kur vienoje pusėje jo nuotraukytė, o kitoje – jo meilės – tinka tiek berniukams, tiek ir mergaitėms.

Be to, du bilietai į filmą ar užrašų knygelė – taip pat tinkamos dovanos Valentinos dienos proga.

Visos šios dovanos vaikams paprastos ir nėra brangios. Apskritai geriau nupirkti kažką paprastesnio ir pigesnio, kad niekas nepatirtų nepatogumų prieš kitus.

Jei klasėje visi keičiasi dovanomis, berniukų dovanos mergaitėms vasario 14 dienos proga turėtų atrodyti mažiau emocinės. Galų gale čia kalbame tik apie parodytą dėmesį iš mandagumo.    Kiekvienas vaikas ar paauglys gali sugalvoti malonų, paprastą sveikinimą. Pavyzdžiui: „Tu esi klasiškas ir būk klasės siela amžinai!“. „Visoms mergaitėms klasėje skauda pilvai nuo tavo pokštų ir humoro jausmo!“, „Tu spinduliuoji gėrį!“ ir taip toliau.

Pati vertingiausia dovana kiekvienai mergaitei…

Mergaičių dovanos klasės berniukams, vasario 14-osios proga  gali būti ir ledinukai ant pagaliuko, rankų darbo muilas, puodelių rinkinys su Valentino dienos simboliais. Įvairios kanceliarinės prekės taip pat yra praktiškas dalykas ir visada naudinga dovana. Berniukai dažnai varžosi prieiti prie patinkančių mergaičių. Todėl jie pradeda rodyti keistus dėmesio ženklus: mėtytis lėktuvėliais, knygomis, timptelėti už kasyčių. Tikriausiai ir jūs tai prisimenate iš savo vaikystės.

Bet visų įsimylėjėlių diena – puiki proga parodyti savo dėmesį patinkančiai mergaitei.  Galima tą padaryti ir slapta. Juk mokyklose madinga surinkti ir išnešioti anoniminį paštą po klases. Tai labai patogu, kai įkrito į akį kuri nors mergaitė, o prieiti prie jos nedrįsta

Kokias dar dovanas tinka dovanoti mergaitėms nuo berniukų. Kaip ir minėta, be valentinuko tikrai neapsiesite, bet galima prie jo pridėti ir mažulytę puokštelę smulkių gėlyčių. Be to, mergaitėms nepaprastai patinka visokie maži minkšti žaisliukai – kiškučiai, meškučiai, voverytės, šuneliai.

Labai graži dovana padaryta savo rankomis. Pavyzdžiui, didelė širdis iš kelių širdelių, suklijuotų iš abiejų pusių. Atvirutė, su iškiliomis širdelėmis ir tokiu pat užrašu, taip pat atrodys įspūdingai.

Širdelė iš glamžyto popieriaus, kurio viduje būtų nedidelė dovanėlė. Tai gali būti ir minėtas minkštas mažas žaisliukas, žvakelė arba muiliukas širdelės formos.  Arba atverčiama širdelė iš popieriaus, o jos viduje – eilėraštis Šv. Valentino dienos proga.

Daug mergaičių moka megzti ir nerti, todėl jos gali padovanoti berniukams ir nertą ar megztą iš raudonų storų siūlų širdelę. Arba numegzti rėmelį atvirutei, nuotraukai.

Žinoma, bet pati vertingiausia dovana kiekvienai mergaitei Šv. Valentino diena, tai berniuko prisipažinimas, kad ji yra geriausia ir gražiausia mergaitė mokykloje.

2 KOMENTARAI

  1. My brother recommended I would possibly like this website.
    He was once totally right. This publish actually made my day.
    You cann’t believe just how much time I had spent for this info!
    Thank you!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą