Vieną apsiniaukusią ir lietingą dieną Monica Burks iš Abileno (Teksaso valstija) išleido savo augintinį Hazel pabėgioti po balas. O kai 3 metų amžiaus šuniukas kurį laiką negrįžo, Monica pradėjo jaudintis. Bet tada šuns šeimininkė pamatė neįtikėtiną vaizdą ir pradėjo jį filmuoti!

Netrukus paaiškėjo,  kad su Hazel viskas gerai. Augintinis buvo tiesiog susirūpinęs dėl savo naujojo draugo! Važiuojamojoje kelio dalyje šuo pamatė besiblaškantį mažą kačiuką ir pradėjo vesti jį namų link. „Tai, ką pamačiau, tai kažkas panašaus, kas vadinama tikra meile, – parašė Monica savo feisbuko paskyroje. – Manau, kad taip atsiskleidė Hazel motiniški instinktai“.

Moteris filmavo ir stebėjo, kaip du žavūs gyvūnėliai patraukė namo. Šuo nesitraukė nuo kačiuko nė per žingsnį. Nors ir tipeno pirmas, bet nuolat atsisukdavo pasižiūrėti, norėdamas įsitikinti, jog jis vis dar ten. Ir jei kačiukas stabtelėdavo, sustodavo ir Hazel.

Grįžus, mažylio kačiuko laukė didelė kliūtis – jis negalėjo perlipti per Monicos namo slenkstį, todėl Hazel švelniai pakėlė jį ir įnešė į vidų!

Nors Monica  ir nežino, iš kur galėjo atklysti kačiukas, užtat puikiai žino, kad jis pateko į geras rankas.

Pavadinusi katinėlį Sheba, Monica padovanojo mažą pūkelį savo broliui Michaelui!

Ar reikia daugiau įrodymų, kad šunys yra geriausi draugai! Tiesą sakant, Hazel greičiausiai išgelbėjo Shebos gyvybę!

Peržiūrėkite, kaip Hazel išgelbėjo mažytį katinėlį žemiau esančiame vaizdo įraše ir pasidalinkite šia istorija su kitais gyvūnų mylėtojais.

„YouTube“ vaizdo įrašas, stop kadrai

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą