Marilyn Kerro tvirtina, kad reikia vengti iki vestuvių fotografuotis kartu, nes tokios poros dažniausiai išyra arba santuoka būna nesėkminga

Vienoje „Ekstrasensai tiria“ laidoje Marilyn Kerro susitiko su Pietų Kazachijos Toguzo kaimo gyventoja Natalija Gorbatych, Moteris sakė, kad neseniai palaidojo vyrą ir  nusprendė pastatyti paminklą ant kapo. Bet po kiek laiko atvykusi su giminaičiais į kapines, buvo priblokšta: kažkas užkasė  ant mirusio kapo gal dešimt jai visiškai nepažįstamų žmonių nuotraukų, tarp jų ir vaikų!

 

Užkalbėta nuotrauka pasiekia žmogaus aurą

Anot moters, nuotraukos buvo įvairiausios: spalvotos, juodai baltos, išspausdintos  kopijavimo aparatu ir iš mobiliojo telefono. Be to, visos jos buvo perrištos juodais ir raudonais siūlais.

Ekstrasensė paaiškino Natalijai, kad ji greičiausiai užsitraukė „juodojo mago“ nemalonę, kuris   užkalbėjimu „nuteisė“ žmones, pavaizduotus nuotraukose, „mirties bausme“.  O Natalijos vyro kapas greičiausiai buvo pasirinktas dėl to, jog jis neseniai palaidotas. „Taip pat gali būti, kad  padarytas ir tos giminės prakeiksmas. Ir tai daroma tik ant neseniai mirusio žmogaus kapo, kad užkalbėjimas  stipriau veiktų“, – aiškino estų ekstrasensė M. Kerro.

Po to prie ekstrasensės nedrąsiai priėjo 24 metų mergina, prisistatė vardu Olga. Ji sakė, kad greičiausiai taip pat tapo juodosios magijos auka. „Man sakė, kad ir mano nuotrauka ten buvo užkasta. Pradėjo labai slinkti plaukai. Aš dabar  kasdien į cerkvę vaikštau, prašau Dievo, kad duotų man sveikatos. Nors prieš mirtį  man plaukai tegul atauga“, – guodėsi mergina.

Aiškiaregė patarė  abiem moterims užkastas kape nuotraukas kuo greičiau sudeginti.

„Apskritai su fotografijomis reikia elgtis atsargiai, kadangi tai ne paprastas popieriaus lapas, o įamžinta joje žmogaus energetika ir visa informacija apie jį. Todėl ekstrasensai  ir praktikuojantys magai gali nuskaityti ir panaudoti gautą informaciją ne tik geriems, bet ir blogiems tikslams“, – tvirtino Marilyn Kerro.

Anot jos, nes padedant fotografijai, piktavalis gali „įsilaužti“ ir pradėti siurbti toje nuotraukoje esančio žmogaus energiją. Be to,  iš nuotraukos  labai nesunku ir nužiūrėti žmogų, prakeikti jį. „Labai neapdairiai elgiasi tėvai, kurie deda savo vaikų nuotraukas į socialinius tinklus.

Nes „nužiūrėjimą“ ir „užkalbėjimą“ gali pašalinti tik antgamtinių galių turintis žmogus, gerai išmanantis  likimo (karmos) prigimtį“, – sakė ekstrasensė. Jos tvirtinimu,

užkalbėta nuotrauka pasiekia to žmogaus aurą, kadangi tarp fotografijos, kurioje žmogus vaizduojamas, ir paties žmogaus lieka energetinis ryšys. Todėl tikrai nepatartina mėtyti  ir talpinti savo nuotraukas kur papuolė. „Laikykite nuotraukas albumuose , o jei skaitmeninės – kompaktiniuose diskuose. Taip pat nepatartina jų palikti ir savo buvusiam vyrui ar žmonai.  Juk jūs nežinote, kokios jų antrosios pusės yra ar bus. Gal labai pavydūs, ims nekęsti jūsų. Nes „užkalbėti“ nuotrauką gali ne tik antgamtinių jėgų turintys, bet ir eilinė būrėja“, – teigė Marilyn Kerro.

Fotografija – milžiniškas energijos šaltinis. Net ir tyrėjai neabejoja, kad iš nuotraukų galima nuskaityti visą informaciją apie žmogų. O aiškiaregiui net ir nereikia matyti vyro ar moters asmeniškai, norint  ne tik  papasakoti apie jį,  bet ir vienaip ar kitaip paveikti tą žmogų.

 

Pakenksite sau, jei suplėšysite jums nepatinkančią savo nuotrauką  

Estų ekstrasensė papasakojo ir daugiau įdomių  ir negirdėtų dalykų, susijusių su nuotraukomis. Pavyzdžiui, jei nuotraukos vaizdas išeina neryškus – tai įspėjimas apie tykojantį pavojų ar net netolimą.  „Deja, bet ženklai, susiję su nuotraukomis, dažniausiai būna prastos prognozės.  Nors ir manoma, kad  blogai paveikti galima tik mažą vaiką, bet tai klaidinga nuomonė“, – patikino mediumė.  Anot jos, bet jei nuotrauka itin ryški, tai tas, kuris joje vaizduojamas, negali skųstis sveikata ir pragyvens ilgą gyvenimą. Tačiau jei nuotraukų daugiau neryškių, tarsi išblukusios, neįmanoma  įžiūrėti  žmogaus veido bruožų, akių, tai reiškia, kad žmogus turi rimtų sveikatos problemų ir tokių, kurių vargu, ar pavyks atsikratyti. Tai dažniau būna susiję su priklausomybėmis bei žalingais įpročiais.

Savo senų nuotraukų negalima nei suplėšyti, nei sudeginti. Būna, kad žmonės susipykę,  ar sutuoktiniai suplėšo savo vestuvių nuotrauką. Tai reiškia ne ką kita, o skyrybas. Ir ne tik savo negalima plėšyti, bet ir savo giminaičių, draugų ir kitų, nes gali reikšti tą patį arba bylinėjimąsi teismuose. Net ir sau galite pakenkti, jei sugalvotumėte suplėšyti jums nepatinkančią savo nuotrauką. „Yra ir tokių žmonių, kurie iš pykčio, sąmoningai ar nesąmoningai, praduria žmogaus akis nuotraukoje. Vadinasi, jam pablogės regėjimas ar ims skųstis akių liga. Panašiai byloja ir bet kuri kita perdurta žmogaus kūno vieta. O iš pykčio ar nepasitenkinimo suplėšus savo nuotrauką, taip pat „suplėšyti“ galima ir savo gyvenimą. Kitaip tariant, pradės nesisekti, nepavyks įgyvendinti užsibrėžtų tikslų ir realizuoti idėjas, galite netekti darbo, susirgti. Net jei jums nuotrauka ir nepatinka, padėkite kur nors toliau ir nelieskite jos daugiau“, – dalijos pastebėjimais ir patarimais Marilyn Kerro.

Po vienos „Ekstrasensų mūšio“ filmavimo laidos, prie estų mediumės priėjo mergina ir prisipažino įdėjusi savo nuotrauką į mylimojo karstą. Ir pradėjo dėtis su ja negeri dalykai. „Tai reiškia, kad ji pritraukė mirtį ir  turėtų  greitai iškeliauti paskui jį“,- tvirtino Marilyn.

 

Nuotrauka – tai ir ne tik matomo, bet ir nematomo pasaulio atspindys

Anot jos, neretai būna ir taip: jei šeimoje sutuoktiniai sutarė, tai likusi gyva ir sielvarto apimta žmona įdeda savo nuotrauką į vyro karstą, kad šis nepamirštų jos.  „Anapusiniame pasaulyje viskas kitaip, nei žemiškame. Ten niekas ir nieko nepamiršta. Užmaršumas būdingas tik gyviesiems. O įdėjus savo nuotrauką į karstą, jūs laidojate save kartu su mirusiu žmogumi. Ir kurie taip pasielgė, turėjo artimiausiu metu prasidėti sveikatos problemos“, – įspėjo  ekstrasensė.

Atėjus į priėmimą pas ekstrasensę, ji pirmiausiai vyro, mylimojo ar vaiko fotografijos. Taip daroma dėl to, kad  ji galėtų suprasti iš kur ir kokiu būdu buvo smogtas likimo smūgis ir ištiko nelaimė. Tai gali būti ir kieno nors padarytas piktas kėslas, susijęs su sveikata, šeiminiu gyvenimu, tarpusavio santykiais, sėkmės praradimu. „Ekstrasensai žiūrėdami į žmogaus nuotrauką, mato lygiai taip pat, kaip paprastas žmogus žiūri, tarkim, kino filmą per televizorių.  Ir tik taip ekstrasensas gali padėti žmogui. Be to, nuotrauka – tai ir ne tik matomo, bet ir nematomo pasaulio atspindys.  Taip pat, kaip fotoaparatas gali įamžinti tai, kas paprastai nematoma plika akimi arba ko neįmanoma paaiškinti.  Žmogus galvoja, kad tos nesuprantamos dėmės ar šešėliai ant nuotraukos dėl nenuvalyto objektyvo arba atsispindėjusios saulės kraštelis. Bet iš tikrųjų tai kiti dalykai –  perduodama energija, nukreipta konkrečiam žmogui“, – aiškino ekstrosensorikos subtilybes  Estijos mediumė.

Anot jos, kartais ant nuotraukos galima įžvelgti ar net pamatyti pasiųstą kažkieno neigiamą energiją. Tai gali būti ir nesėkmių ar netikėtos ligos priežastis.

Tikriausiai daugelis žino, kad galima padaryti magišką poveikį žmogui, naudojant jo atvaizdą. Mat bet kuri nuotrauka neatsiejama nuo žmogaus biolauko, todėl sąmoningai ar nesąmoningai paimdamas energiją iš nuotraukos, kitas žmogus gali padaryti jam nepataisomą žalą.

Be to, nuotrauka – daug stipresnis bioenergijos vedlys, nei portretas, nutapytas dailininko ant drobės ar popieriaus.  O dabar kai kurios fotokameros gali užfiksuoti net žmogaus aurą! Todėl ne šiaip sau dauguma ekstrasensų dirba su nuotraukomis.

 

Ne mažesnis pavojus tyko ir nuo energinių vampyrų

Viena mistinė ir keista istorija įvyko prieš kelis metus Jekaterinburge. Prasidėjo nuo to, kad po miesto vaikų darželius vaikštinėjo du vyrai, siūlydami fotografavimo paslaugas.  Vyrai siūlė padaryti  vaikų menines nuotraukas už gana nedidelę kainą. Dauguma tėvų sutiko. O paskui tarp miestiečių kilo panika. Daugumoje vaikų nuotraukų buvo aptikta neįtikėtinų ženklų, panašių į kapą, kryžių, paminklus ir kitus su mirusiais susijusius atributus. Netrukus paaiškėjo, kad kai kurie vaikai  susirgo ir ligos palietė tas kūno vietas, kurios buvo pažymėtos nuotraukoje. Pavyzdžiui, vienoje nuotraukoje buvo matyti blausi galva, tai tam vaikui atsirado regos problemų, kitam – net galvos auglys. Kerro patarė sergančių vaikų tėvams kuo greičiau sudeginti tas nuotraukas. Ekstrasensė galvoja, kad greičiausiai fotografijų autorius arba jo aplinkai artimas žmogus priklausė kuriai nors sektai arba užsiiminėjo juodąja magija.

Ne mažesnis pavojus tyko ir nuo energinių vampyrų arba tiesiog žmonių, kuriems dėl kurios nors priežasties neužtenka savos energijos. „Nes kuo daugiau žmonių mato jūsų nuotrauką, tuo daugiau savo energijos atiduodate jam. Kartais žiūrint į kurio nors žmogaus nuotrauką, galima pajusti energijos pliūpsnį. Apie tai tikriausiai daugelis net nesusimąsto“, – svarstė Marilyn.

„Galvojate, o kaip tada su įvairiomis įžymybėmis, žvaigždėmis, kurių nuotraukos nuolat publikuojamos žurnaluose ir interneto tinklalapiuose? Mat  tie žmonės turi didžiulį energetinį potencialą. Tai kaip neišsenkantis šaltinio vanduo. Antraip, jiems nebūtų užtekę jėgų ir energijos pasiekti tokios sėkmės, pripažinimo ir šlovės Olimpo. Ekstrasensai taip pat pasižymi stipria bioenergija ir jie apsisaugo nuo energinių siurbikų, pasistatydami „užtvaras“ . Tačiau neretai ekstrasensai atiduoda daug daugiau energijos nei pasisemia. Todėl ir jie neišvengia ligų, nelaimingų atsitikimų, konfliktų, nesklandumų  asmeniniame ir šeiminiame gyvenime“, – tvirtino estų mediumė.

 

Nereikia iki vestuvių ir fotografuotis kartu

Anot jos, jei žinomas ne vienas atvejis, kad kai kurie žmonės kategoriškai atsisako  fotografuotis net ir nežinodami nuotraukų magiškų savybių, tačiau nesąmoningai juos jausdami. „Ir teisingai daro, nes negalima fotografuotis be jokio reikalo, iš neturėjimo ką veikti  Taip pat reikia pasirūpinti, kad  jūsų nuotraukos  nepatektų nepažįstamų, mažai pažįstamų ar jums priešiškai nusiteikusių žmonių akiratin. O jei žiūrite į savo artimo žmogaus ar mylimojo nuotrauką, kurio šiuo metu nėra greta jūsų, negailėkite jo ir nemoralizuokite: Kaip tu ten be manęs?.. Juk pražūsi!“. Geriausiai pasistenkite mintyse perduoti jam dalelę savęs ir palaikyti jį savo energija“, – mokė Marilyn Kerro.

Tikriausiai ne vienam iš jūsų teko girdėti, kad negalima laikyti pas save būsimo vyro ar žmonos nuotrauką. „Nereikia iki vestuvių ir fotografuotis kartu. Nes tokios poros dažniausiai išyra arba santuoka būna nesėkminga“, – įspėjo ekstrasensė.

Anot jos, negalima fotografuoti  ir miegančio mylimojo ar mylimosios, kadangi dar senais laikais buvo žinoma, kad kai žmogus miega, jo siela palieka kūną. Šį reiškinį vadina „trumpa mirtimi“.  Taip pat draudžiama buvo pernešti ar perkelti miegantį žmogų į kurią nors kitą vietą ar kambarį, kadangi, siela, grįždama prieš žmogui pabundant, gali pasiklysti ir neatrasti jo kūno“, – teigė ekstrasensė.  Anot jos, apdairiai elgiasi tos jaunos mamos, kurios neleidžia fotografuoti miegančių savo vaikų, nors jie tada atrodo nuostabiai ir nepakartojamai – kaip angelėliai. „Jei kuri mama nepagalvojusi įdėjo savo miegančio vaikelio nuotrauką į  socialinius tinklus, turėtų kuo greičiau ją išimti“, – įspėjo mediumė. Mat miegantis žmogus  yra visiškai neapsaugotas  – tiek fiziškai, tiek ir emociniai, todėl negali kontroliuoti  į jį veikiančius išorinius veiksnius.

XIX amžiuje Europoje gyvavo tradicija fotografuoti mirusį žmogų taip, tarsi jis būtų gyvas. Tai yra mirusį aprengdavo puošniais drabužiais ir paguldydavo į lovą ar net pasodindavo į krėslą ir fotografuodavo.  Taip pat galima aptikti nemažai nuotraukų, kai miręs žmogus buvo vaizduojamas prie improvizuoto šeimos vakarienės stalo, kur amžinatilsis sėdėdavo su visais  ir „gerdavo“ arbatą. Tais laikais tai buvo įprastas dalykas. Greičiausiai dėl tos pačios priežasties numirėliai ir buvo prilyginami miegantiems žmonėms. „Iš šios keistos „tradicijos“ atsirado ir kita versija, kad fotoaparatu įamžintas miegantis žmogus ilgai negyvens. Juk nufotografuotas užsmerkęs, kaip miręs,  tuo pačiu ir pritraukia sau mirtį, – aiškino mediumė M.Kerro.

Sniegė Pilypienė

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą