Ekstrasensė Marilyn Kerro pataria tėvams, kuriuos skiria daug kilometrų su dukterimi ar sūnumi, dažniau „kalbėtis“ su jų nuotraukomis

Dviejų  „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė, 2-osios vietos laimėtoja Marilyn Kerro sako, kad     šiuolaikinės technologijos suteikė galimybę fotografuoti skaitmenines, labai ryškias nuotraukas, per kurias nesunku ištraukti iš žmogaus energiją! O tuo gali pasinaudoti energetiniai  „vampyrai“.  Pavyzdžiui, išsiurbti nekenčiamo viršininko jėgas arba maitintis mažo vaikelio energija.  Galų gale galima tapti kieno nors prakeiksmo auka. Tuo tarpu nuotraukose esantys žmonės nė nenutuoks apie prastos nuotaikos ar netikėtai pablogėjusios savijautos priežastis.

 

Jau mūsų protėviai žinojo, jog atvaizdai turi magiškos jėgos

Prieš kiek laiko rusų bioenergetikai  atliko įdomų bandymą. Jie nufotografavo penkis ką tiktai išsiritusius viščiukus ir kiekvieną pažymėjo atitinkamu ženklu, kad nesupainiotų.  Keturių viščiukų nuotraukas atidėjo į šoną, o vieno – padarė keliolika kopijų ir  išdalino pažįstamiems, draugams, kolegoms, tiesiog atsitiktinai sutiktiems žmonėms ir praeiviams. Ir paprašė, jei šeimoje kiltų konfliktai, nemalonumai darbe, apimtų liūdesys ar susirgtų kuria nors liga,  būtinai atidžiai pažiūrėtų į geltonsnapio pūkio atvaizdą ir mintyse pasistengtų pasisemti iš viščiuko jėgų“.   Rezultatas buvo stulbinantis! „Išplatintas“ viščiukas, skirtingai nei jo likusieji keturi „broliukai“   tiesiog ėmė nykti akyse. Jis nustojo augti, prapuolė apetitas, sutriko miegas. Po kiek laiko nugaišo.

Tai reiškia, kad buvo įsibrauta į jo energinį lauką ir pradėta siurbti energija per nuotrauką.

Tyrimas su viščiukais buvo pasirinktas ne atsitiktinai. Mat viščiukai labai greitai auga ir bet kokie nukrypimai nuo normos buvo pastebėti praėjus jau kelioms dienoms jiems išsiritus. Tas pats vyksta ir su žmonėmis tik daug lėčiau ir ne taip pastebimai.

Jau mūsų protėviai žinojo, jog atvaizdai turi magiškos jėgos. Ir nei vienas kitas dailės žanras nebuvo apgaubtas mistikos ir paslapčių aureole, kaip portretas. Iš kartos į kartą buvo perduodamos bauginančios istorijos apie greitą žmonių mirtį, kurie pozavo dailininkams. Pavyzdžiui, berniukas Vasia, pozavęs Repino paveikslui „Troika“  mirė nepraėjus ir mėnesiui. Jo motina jautė, todėl labai nenorėjo, kad sūnus pozuoti dailininkui, bet kai nebuvo už ką nusipirkti valgyti, sutiko.

Taip pat žinoma, kad Repinas baigė tapyti  talentingo rusų chirurgo Pirogovo ir kompozitoriaus Musorgskio portretus, galima sakyti, likus kelioms dienoms iki jų mirties. Stolypinas nusišovė kitą dieną, baigus tapyti jo portretą.  Priešlaikinė mirtis ištiko dar aštuonis modelius, pozavusius dailininkams.

Ispanų dailininko Pablo Picasso mūzos – žmonos, pozavusios jam, išsikraustė iš proto, kita – pasikorė, dar viena – nusišovė. Sulaukė senatvės tik viena iš jų.

Remiantis šaltiniais, Leonardo da Vinčio modelis Mona Liza Jokonda mirė anksčiau, nei jos portretas buvo baigtas.

Rubenso žmona mirė 35 metų, duktė – 12. Hercogienė Alba, pozavusi Gojai, mirė po trijų metų.   Nuo tuberkuliozės mirė Rembrandto žmona Saskia, kuriai tebuvo 30 metų.  Trys dailininko vaikai, įamžinti jo drobėse, mirė dar būdami vaikais. Pavyzdžių šimtai.

Todėl net ir tyrėjai, skeptiškai žvelgiantys į šiuos dalykus, pripažįsta: vis dėlto gyvuoja kažkokia mistinė paslaptis.

Pavydūs ar blogo linkintys žmonės gali  „nužiūrėti“ ir „užkeikti“, žiūrėdami į nuotraukas

Kai  XIX amžiaus viduryje atsirado fotografija, tai pradžioje niekas ir nesusimąstė, kad jos poveikis – gerokai stipresnis, nei galima buvo įsivaizduoti. Juk nuotrauka pašalino „tarpininką“ – dailininką, kuris savo biolauku, talentu arba ir be talento gali daryti įtaką portreto likimui.  Dabar kontaktas „tiesioginis“ – daug kas priklauso nuo to, kurio skvarbus žvilgsnis mėgina prasismelkti į nuotraukoje esamo žmogaus akis.

Tačiau ilgą laiką nei bioenergetikai, nei ekstrasensai neskyrė didelės reikšmės fotografijos energetikai. Mat tais laikais nuotraukos buvo gana prastos kokybės, lyginant su dabartinėmis – neryškios, kiek pablukusios. Skaityti informaciją iš jų buvo sudėtinga, todėl  „pavogti“ energiją iš esmės nebuvo įmanoma.

Tikras pavojus iškilo dabar, kai beveik visiems tapo prieinama profesionali skaitmeninė fotografavimo ir filmavimo technika!

O kiek besišypsančių veidų ir visu ūgiu pozuoja renginiuose  Lietuvos žvaigždutės – aktoriai, atlikėjai, sportininkai, verslininkai, kuriuos žurnaluose ir laikraščiuose bei naujienų portaluose peržiūri šimtai tūkstančių lankytojų. Tiesa, jie nekrenta kaip lapai rudenį. Ekstrasensai pasakytų, kad kūrybiniai, meno žmonės paprastai pasižymi stipriu energetiniu potencialu.  Ir jiems užtenka jėgų ilgam, nepaisant to, kad maitina savo energija aplinkinius. Bet ko gero ne vienas jų jaučiasi  išsunktas kaip citrina, grįžus namo iš renginio. Nors ne malkas ir ne anglis krovė, o tiesiog pozavo fotografams. Taip pat tikriausiai ne vienas iš jūsų atkreipė dėmesį, kad tie, kurie mėgsta viešai girtis savo asmenine laime, tuoktuvėmis, vaiko gimimu, plačiai šypsosi, dažniausiai, anksčiau ar vėliau, jų santuoka žlunga ir pora išsiskiria. Taip nutinka dėl to, kad pavydūs ar blogo linkintys žmonės „nužiūri“, „užkeikia“, „palinki“ žiūrėdami į jų nuotraukas.

Bet ne savo valia tapus energiniu donoru daugybei žmonių, kai kurios įžymybės ilgainiui nebepajėgia atstatyti savo fizinių ir dvasinių jėgų.  Ir tai taip pat neretai tampa jų šeimos ir tarp draugų nesutarimo priežastimi, skyrybų ir triukšmingų skandalų priežastimi.

Be to, jų išsenkanti biologinė energija, po kiek laiko padaro organizmui ne mažiau žalos, nei energinės „skylės“.  Juk atsidūrus politikos ar pramogų Olimpe reikia atiduoti visą save. Štai kodėl negalintys pasigirti turintys daug energijos kalbėtojai per valandą gali palikti auditorijoje ar televizijos studijoje tiek jėgų, kiek jų sukaupia tik per metus. Ir po to jie ilgai vaikšto išsekę.

Dalis žmogaus energijos išlieka jo fotografijose

Dviejų „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė, 2-osios vietos laimėtoja Marilyn Kerro paaiškino, kodėl negalima nešioti artimų žmonių nuotraukų piniginėje. Nes kartais pakanka ir parduotuvėje mesto kito pirkėjo kreivo žvilgsnio į nuotrauką, kad atsitiktų bėda namuose.

Be to, ekstrasensė pataria tėvams, kuriuos skiria daug kilometrų su dukterimi ar sūnumi, dažniau „kalbėtis“ su jų nuotraukomis. Bet tikrai nereikėtų klausti: „Na, kaip tu, vargšeli, gyveni ten vienas, vienutėlis!“ O priešingai – perduoti dalį savo teigiamo užtaiso, jėgų ir vidinio nusiteikimo, kad jiems viskas būtų gerai.

Taip pat nereikėtų daug fotografuotis įsimylėjėliams. Juo labiau, talpinti savo nuotraukas socialiniuose tinkluose. Gyvenimas rodo, kad tokios poros iki santuokų rūmų taip ir nenueina arba greitai išsiskiria arba nesutaria. Tiesa, kol kas ekstrasensams  nepavyksta tiksliai išsiaiškinti šio fenomeno.

Aišku viena, kad fotografuojantis dalis žmogaus energijos išlieka jo fotografijose, kuri ilgainiui gali keistis. Dėl fotografijos savybės keisti žmogaus energiją – tai ir savotiška nuotolinė atvaizdo sveikatos būklės diagnostika. Tai yra nuotrauka nurodo žmogaus energijos būseną tuo metu. Taip pat neabejojama, kad kiekviena nuotrauka, vaizdajuostė, tapybos portretas kaupia savyje informaciją apie vaizduojamą asmenį, objektą ar vietą. Todėl nerekomenduojama fotografuoti, naudoti ginklą ir šaudyti vaizdo įrašuose. Taip pat daug fotografuoti mažus vaikus. Mat iki šešerių mėnesių vaikas  „maitinasi“ įgimta energija ir jėgomis, paveldėtomis iš tėvų. Iš dalies ir motinos energijos sąskaita. Juk vaisius būna kurį laiką glaudžiai susijęs su ja ir bet koks tarpusavio ryšio susilpnėjimas, neigiamai atsiliepia jo tolimesniame gyvenime. Todėl esant vaiko silpnai energijai,  susiduria su sunkiomis ar net mirtinomis ligomis bei trukdo harmoningai vystytis. Tuo tarpu vaikas, pasižymintis stipria energija, blogų pasekmių  gali ir išvengti, bet suaugus neretai neišmoksta ar nepajėgia pilnavertiškai išnaudoti visų savo prigimties galimybių. Kiekviena vaiko nuotrauka, fotografuota iki 6 mėnesių amžiaus, atima iš jo po lašelį energijos. Ir kas gali nustatyti, kiek lašų  skiria vaiką nuo ligos ar nelaimingo asmeninio gyvenimo? Kadangi kiekviena nuotrauka skleidžia energiją, todėl, jei jos yra sudėtos viena ant kitos ir laikomos vienoje dėžutėje ar pakuotėje,  sąveikauja tarpusavyje. Ir ne visada teigiamai.

Ir pinigai pasižymi stipriu energiniu lauku, galinčiu daryti įtaką žmonėms

Gana dažnai teko (dabar kiek mažiau) matyti, kad žmonės nešioja piniginėse savo artimų ir širdžiai brangių žmonių fotografijas. O kai kurie įsideda į pinigines net jau mirusių artimų žmonių nuotraukas. Tiesa, tai būdinga labiau pagyvenusio amžiaus moterims. Žinoma, pirmiausiai norėtųsi paklausti, ar stovintiems prie kasų susimokėti patinka, labai malonu, kai pravėrus piniginę, į jiems brangių žmonių veidus žiūri pašaliniai?

Kad ir kaip malonu būtų, bet nešioti piniginėje bet kokias nuotraukas nerekomenduojama dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, kokia prasmė? Jei žmogus ir nori nuolat matyti jam brangų žmogų, bet prie ko čia piniginė? Dabar beveik visi turi išmaniuosius telefonus, kur galima kaupti ir laikyti nuotraukų archyvus. Galų gale, ten kur turi būti laikomi pinigai ir mylimųjų nuotraukos ten pat – niekaip nesiderina.

Kita priežastis – labai stipri nuotraukos skleidžiama energija. Juk ne šiaip sau ekstrasensai  daug ką gali pasakyti iš nuotraukos.  Bet ir pinigai pasižymi stipriu energiniu lauku, galinčiu daryti įtaką žmonėms. Išeina, kad fotografija, gulinti piniginėje yra jos energijos epicentre. Ir kas nutinka? Ogi, kaip trenkęs žaibas ar elektros iškrova, vaizdžiai kalbant, nukerta tikėtiną pinigų srautą ir pašlija finansiniai reikalai.

Yra ir prietarų, kodėl negalima laikyti nuotraukų piniginėje. Pavyzdžiui, žmogus, kurio  nuotrauką nešiojate piniginėje, niekada nebus laimingas. Taip pat žmonėms, palaikantiems romantiškus santykius, žada greitą nusivylimą meile ir išsiskyrimą. Žinoma, tikėti prietarais ar ne – jūsų asmeninis reikalas. Bet, kaip sakoma, „nebūna namų be ugnies“.

Be to, į piniginę kartu su pinigais nereikėtų dėti ir visuomeninio transporto bilietų, taip pat bilietų į teatrą ar kiną, koncertą, kitų žmonių vizitines korteles. Taip pat vaistų receptus, juo labiau, kurių galiojimo laikas pasibaigė. Rastus arba išloštus pinigus, kurių jokiu būdu negalima sumaišyti kartu  su uždirbtais pinigais!

Mat pinigai skleidžia ne tik teigiamą, bet ir neigiamą energiją. Juk prieš tai kiti žmonės juos čiupinėjo, kilnojo. Tai reiškia, kad savo artimų žmonių nuotraukų neapsaugosite vien savo meile, o gali tapti tilteliu tarp neigiamą energiją skleidžiančių pinigų ir jūsų artimo žmogaus likimo!

Sniegė Pilypienė

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą