Ko gero daugelis žmonių yra ne kartą susimąstę apie tai, kaip Zodiako ženklai yra tarpusavyje susiję. Iš pirmo žvilgsnio tai gana paprastas klausimas, nes daugybė žmonių žino, kad 12 Zodiako ženklų atstovai yra skirstomi ir pagal Keturias stichijas: Vandens, Oro, Žemės ir Ugnies. Bet tarp Zodiako ženklų yra ir karminių ryšių. Ir kai kurie iš jų yra labai reikšmingi.

 

Ugnies ženklų atstovai yra nuostabūs lyderiai

Taigi, kokie gali būti ryšiai tarp Zodiako ženklų? Astrologijoje viskas yra tarpusavyje susiję. Zodiako ženklai nepaprastai glaudžiai sąveikauja tarpusavyje, darydami abipusę įtaką likimui. Dažniausias kai kurių ženklų panašumo pavyzdys yra jų padalijimas pagal stichijas. Taigi, Ugnies stichijai priklauso šie Zodiako ženklai: Avinas, Liūtas, Šaulys; Vandens stichijai – Vėžys, Skorpionas, Žuvys; Oro stichijai – Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis; Žemės stichijai –  Mergelė, Ožiaragis, Jautis.

Anot žinomos ekstrasensės, „Ekstrasensų mūšio“ finalininkės Ilmiros Derbencevos, kiekviena stichija sujungia ženklus pagal atitinkamus požymius. Taigi Ugnies ženklų atstovai yra nuostabūs lyderiai, tačiau sunkiai pasiduoda auklėjimui. Vandens ženklai yra ryškus sielos viršenybės virš kūno pavyzdys – jie yra labai jautrūs ir linkę į frustraciją bei nerimą.

Oro stichijos ženklai simbolizuoja laisvę, todėl tokie žmonės labai myli save, kartais tai išreikšdami tam tikru egoizmu. Užtat jie pasižymi racionaliu ir pragmatiniu mąstymu bei analitiniu protu. Na, o Žemės stichijos atstovai – daugiau materialiojo tipo žmonės, tvirtai stovintys ant kojų, bet dažnai godūs ir neretai vertinantys kitus pagal tai, kiek jie turi pinigų.

 

Oro ženklų atstovai yra labiausiai linkę sukelti šurmulį ar skandalą

„Ekstrasensų mūšio“ finalininkės Ilmiros Derbencevos  teigimu, karma – tai likimas, kuris priklauso nuo žmogaus veiksmų ir poelgių. Tai taip pat yra žmogaus atgimimas, kuris reiškia jo sielos gyvenimo tęstinumą kitame kūne.  Skiriami net keli karmos tipai, kurie yra būdingi visoms stichijoms.

„Vadinamoji įprastinė karma, priklausanti nuo žmogaus elgesio per visą jo gyvenimą, daugiau būdinga Žemės ženklams. Tai reiškia, kad greičiausiai kitame gyvenime Mergelė, Jautis ir Ožiaragis vėl užlips ant to paties grėblio, toliau susidurdami su tomis pačiomis klaidomis ir kliūtimis“, – sakė žinoma ekstrasensė.

Vadinamoji paskutinė karma – tai iškeliaujanti iš gyvenimo karma, kurią lemia veiksmai, padaryti prieš mirtį. Oro ženklų atstovai yra labiausiai linkę sukelti šurmulį ar skandalą, atsidūrę beviltiškose situacijose. Jie gali nekontroliuoti savęs neįprastose situacijose arba – priešingai – apsispręsti dėl to, ko negali nuspręsti kitų stichijų atstovai. Priklausantys Oro stichijai žmonės, kitą gyvenimą gali gyventi labai skirtingai.

Sielos karmą nulemia ypatingi žmogaus veiksmai, padaryti pačiame gyvenimo žydėjime. Ugnies ženklų atstovai turi itin stiprią šio tipo karmą, nes jie visą savo gyvenimą elgiasi taip, kurių veiksmai labai aiškiai atsispindi aplinkiniame pasaulyje.

Likimo karma – tai Vandens ženklų atstovų likimas. Tai reiškia, kad Vandens ženklai linkę susitaikyti su savo likimu, todėl dažnai tiesiog ramiai plaukia pasroviui. Be to, ši karma reiškia, kad šių ženklų veiksmai retai paveikia  persikūnijimą ar reinkarnaciją.

 

Reikšminga karma yra per stipri, norint ją radikaliai paveikti

Zodiako ženklai yra susiję vienas su kitu, priklausomai nuo to, kokiai stichijai jie priklauso. Pavyzdžiui, įprastinės karmos Žemės stichijos ženklų atstovai stipriausiai veikia tų gyvenimo kelią, kurių likimas yra glaudžiai susijęs su likimo karma, kuri yra būdinga Vandens stichijos atstovams. Tačiau pastarieji ne visada imasi reikiamų veiksmų, todėl Žemės stichijos atstovų karma kartais yra linkusi juos įvykdyti, net ir kenkdama ar darydama žalą sau. Tačiau likimo karmos žmogus paprastai daro teigiamą poveikį kitų stichijos atstovams.

Be to, likimo karmą turintiems Vandens stichijos atstovams paprastai yra nutiesiamas likimo ar lemties kelias ir jų stiprus karminis ryšys su kitų stichijų atstovais. Tačiau eiti tokiu likimo keliu kartais būna labai sunku. Nepaisant to, jis  ne vienam būna ir palankus. Net iš esmės ir nekeisdami savo gyvenimo, Vandens stichijos atstovai vis dėlto pasuka teisingo pasirinkimo keliu.

„Kalbant apie reikšmingąją karmą,  tai jos vaidmuo labiau būdingas Ugnies stichijos Zodiako ženklų atstovams. Tai reiškia, kad labiau dominuoja stipresnis abipusis karminis ryšys, nei grįžtamasis. Reikšminga karma yra per stipri, norint ją radikaliai paveikti“, – teigė žinoma ekstrasensė.

Akivaizdu, kad tarp Zodiako ženklų yra karminis ryšys, tačiau nepamirškite, jog visi žmonės yra skirtingi, todėl kiekvienas gali padaryti tai, kas nėra būdinga jo ženklui ar stichijai. Štai kodėl karminis ryšys turi santykinį pobūdį, nes bet kurią karmą galima  kiek pakoreguoti ar ištaisyti, suprantama, dedant tam pastangas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą