Ar žinote, kad visi namo daiktai turi tam tikrą energiją? Yra daiktų, kurie spinduliuoja meilės energiją, bet yra ir tokių, kurie ją sunaikina.

Mūsų protėviai tikėjo, kad namas yra vieta, pripildanti jo gyventojams jėgų, palankios energijos, kuri pašalina neigiamą ir suteikia laimę. Tačiau daugelyje butų yra vampyrų dalykų, kurie pritraukia problemas. Žinoma, bet kurioje šeimoje yra sunkumų: niekas nėra apsaugotas nuo kivirčų, problemų, konfliktų. Tačiau bioenergetikos požiūriu santykiai dažniausiai griaunami dėl šių daiktų buvimo namuose. Atsikratydami jų, galite apsaugoti savo meilę.

 

  1. Nereikalingi drabužiai

Jei jūsų spintoje yra drabužių, kuriuos nešiojant jums nepasisekė arba susipykote su mylimuoju kelis kartus iš eilės, atsikratykite jų nesigailėdami. Nelaimingi marškinėliai, sijonas, kelnės, švarkas, kuriuos tuo metu vilkėjote, kai ginčijotės, nors ir labai patinka ir yra patogūs, bet vėl ir vėl pritrauks problemų į jūsų santykius. Todėl geriau jų nedėvėti.

Atminkite, kad bet kuris daiktas gali ilgą laiką išlaikyti bet kurio žmogaus energiją ir nuotaiką. Todėl naudinga retkarčiais plačiai praverti spintos duris ir išmesti taip pat seniai pamirštus ir nenešiojamus drabužius. Nereikalingi daiktai ne tik užkemša erdvę, jie neleidžia stiprėti santykiams, net griauna juos, blokuoja kelią į laimingus pokyčius, priversdama visą laiką prisiminti tai, ką seniai laikas pamiršti.

 

  1. Dirbtinės ir natūralios gėlės

Šviežios gėlės yra augimo, laimės, vystymosi ir klestėjimo simbolis. Dirbtinės – neša mirties energiją, pritraukdamos į namus problemas ir rūpesčius. Taip, gėlės gali būti puikus dizaino sprendimas, tačiau, pasak fengšui ekspertų, toks grožis gali daug kainuoti jų mėgėjams. Mat gėlių puokštėms būdinga vytimo energija, siurbdamos partnerių aistrą, švelnumą ir meilę.

Taip pat siūloma atkreipti dėmesį į natūralias gėles, iš kurių kai kurios yra ne mažiau pavojingos nei dirbtinės. Pavyzdžiui, kaktusai pritraukia žiaurumą, sustiprina nesantaiką santykiuose, orchidėjos „išstumia“ vyrus iš namų, o juka sukuria nesveiką atmosferą namuose. Todėl namuose stenkitės auginti ir laikyti tas gėles, turi skleidžia teigiamą energiją ir pritraukia laimę.

 

  1. Buvusiųjų dovanos

Jei jūsų santykiai nutrūksta arba ilgą laiką negalite rasti verto partnerio, laikas atlikti auditą bute. Paieškos tikslas yra asmeniniai daiktai, dovanos ir nuotraukos, kurios liko iš buvusių partnerių. Anot bioenergetikos specialistų, tai yra tie dalykai, kurie „saugo“ jūsų praeitį, sukuria blokus ir siurbia energiją, neleisdami nuoširdžiai mylėti.

Griaunamąją energiją turi daiktai, kuriuos kažkada padovanojo buvęs partneris ir su kuriuo išsiskyrėte priešais. Pasibaigus santykiams, geriau tokius daiktus atiduoti atgal arba išmesti.

 

  1. Šiukšlės sandėliuke ir balkone

Daugelis žmonių saugo kartonines dėžes, senas knygas, sulaužytus daiktus, tikėdamiesi visa tai išmesti, kai tik bus galimybė. Bet nė nesusimąsto, kad tokiu būdu patys nesąmoningai pritraukia sau problemų ir nesėkmių. Meilė myli tyrumą, grožį, harmoniją ir ji neužsilaiko ten, kur karaliauja niekinimas ir sumaištis. Išvalykite sandėliukus, antresoles, balkonus nuo šiukšlių ir jūs tikrai pajusite laimės srautą.

 

  1. Suskilę indai

Energijos požiūriu labai pavojinga laikyti suskilusius, pusiau nuskilusius ar įtrūkusius indus. Net jei jums ir pavyko suklijuoti indą, jis ir toliau griaus šeimos narių tarpusavio santykius. Be to, įskilę indai, kaip magnetas traukia vienatvę, finansinį nuosmukį ir nepriteklių į namus. Todėl, jei juos laikysite namuose, tuomet galėsite pamiršti apie savo šeimos laimę, gerovę ir meilę.

Niekas neatšaukė gausybės dėsnio: norint, kad atsirastų kažkas naujo ir ryškaus, pirmiausia turite atsikratyti seno ir neigiamo. Viskas labai paprasta: Visata nematys vietos, kurioje galėtų įsikurti nauja meilė ir laimė, jei jūsų namuose tūnos praeities „skeveldros“. Atsikratykite daiktų vampyrų ir  parodykite Visatai, kad esate  pasirengę priimti jos dovanas ir laimingai gyventi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą