Neretai susiduriame su situacijomis, kurių daugelį metų negalime išspręsti. Probleminiai santykiai su šeima, nesibaigiančios nesėkmės, ligos. „Vienatvė ar pinigų stygius gali būti neigiamos praėjusio gyvenimo patirties – karminio mazgo rezultatas. „Neišjungę“ jo, negalėsite atsikratyti problemų ir pasiekti tai, ko norite, – sako  6-ojo sezono „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė, 3 vietos nugalėtoja Kažeta Achmedžanova.

 

Pasitaiko situacijų gyvenime, kurios trikdo ir sunku jas išspręsti

Remiantis Rytų mokymu, kiekvienas žmogus turi karmą. Tai praeities įsikūnijimų patirtis, kuri įsitvirtina mūsų sielose ir persikelia iš gyvenimo į gyvenimą. Tai gali būti tiek teigiama, tiek neigiama, įkūnyta santykiuose, likime ir karminėje santuokoje, tačiau bet kokiu atveju tokia patirtis visada būna naudinga bet kurio žmogaus sielai.

„Tačiau pasitaiko situacijų, kurių, žvelgiant iš pirmo žvilgsnio, neįmanoma išspręsti: jos ilgą laiką trikdo mus ir nuolat yra mūsų gyvenime. Tokie reiškiniai vadinami karmos pamokomis arba karminiais mazgais. Skirtingai nuo natūralios karminės patirties, mazgai pašalina klaidas, kurias padarėme praeitame gyvenime“, – aiškina Kažeta.

Anot jos,  yra keli karminio mazgo požymiai, pagal kuriuos galima atskirti įprastus neigiamus įvykius nuo karminės pamokos, kurią reikia išmokti. Jei pirmoji yra įprasta žmogaus gyvenimo eiga su visais liūdesiais ir džiaugsmais, tai antroji yra praeities klaidos, kurios žmogų persekios iš gyvenimo į gyvenimą, kol bus rastas būdas išspręsti problemą ir atsieti karminį mazgą.

Ženklai, rodantys karminių mazgų buvimą: neigiamos emocijos, susijusios su jūsų vaikystės situacijomis ir su  konkrečia vieta ar asmeniu; nepaprastai sunkūs santykiai su vienu iš artimųjų; sunki liga; neigiami  ir neteikiantys džiaugsmo meilės santykiai; persekioja įkyri baimė ir panašiai.

 

Tragiškas įvykis, kuriame kaltas kitas žmogus, tampa rimta gyvenimo pamoka

„Visi šie ženklai liudija, kad jūsų gyvenime pagrindinį vaidmenį vaidina karmos pamoka, kurią reikia išmokti ir paleisti, kad atsikratytumėte problemos“, – tvirtina žinoma ekstrasensė. Anot jos, baltieji magai ir ezoterikai naudoja tris teisingus energijos lygio būdus, kaip atsieti karminius mazgus ir leisti gyvenimui eiti savo keliu, nebesuteikiant žmogui nesibaigiančių išbandymų.

Mokykis ir mokyk. Tai reiškia, kad reikia pažvelgti į bet kokią situaciją ir bet kokius santykius iš skirtingų kampų. „Karmos doktrina siūlo atsidurti kito žmogaus vietoje, norint jį suprasti. Tą patį galima padaryti bet kurioje situacijoje. Pavyzdžiui, į artimųjų pretenzijas ir nesibaigiantį kaltinimą atsakykite supratingumu, kad kiekvienas žmogus jaučiasi ne kaip, kai jis kenčia ir yra nelaimingas“, – moko Kažeta.

Ekstrasensės tvirtinimu, jei norite padėti mylimam žmogui atsikratyti neigiamų charakterio savybių ar ydų, reikia susitaikyti, priimti ir mylėti jį tokį, koks jis yra. Tuo pačiu išnarpliosite ir atrišite karmos mazgą, išmoksite pažvelgti į situaciją iš kitos pusės ir mylėti kitą žmogų su visais jo trūkumais.

Atleisk ir paleisk. Dažnai tragiškas įvykis, kuriame kaltas kitas žmogus, tampa rimta gyvenimo pamoka. „Tokios situacijos niekada neįvyksta  šiaip sau, be niekur nieko. Karmos mokytojų požiūriu, tai jūsų veiksmų ankstesniuose gyvenimuose pasikartojimas. Tai reiškia, kad ir jūs kažkada taip pat ar labai panašiai pasielgėte. Sunkus, tačiau vienintelis teisingas būdas tokioje situacijoje – atleisti nusikaltėliui savo širdyje ir sugebėti rasti jėgų gyventi toliau, nieko nekaltinant ir neprakeikiant, – aiškina Kažeta.

Anot ekstrasensės, dažnai mes patys, savo valia ir rankomis  suraizgome pagrindinį likimo karminį mazgą. Nuolatinis nepasitenkinimas, pavydas, išvaizdos trūkumai – varantys iš proto ir neleidžiantys ramiai gyventi pojūčiai, kurie gali baigtis ir ligomis. „Esant tokiai situacijai, reikia išmokti sunkų, bet įmanomą dalyką: priimti ir mylėti save tokį, koks esi. Tam gali padėti meditacijos, kūno praktikos ar žmonių, kurie jus myli ir vertina, patarimai“, – patikino žinoma ekstrasensė.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą