Ne šiaip sau sakoma, kad sapnai yra tikrovės atspindys ir parodo mums praėjusių dienų įvykius. Tačiau kai kurie sapnai suteikia galimybę pažvelgti į ateitį ir pranešti, kad laimė jau arti. Sapnų aiškintojai žino, kurie sapnai pranašauja pelną ir sėkmę, todėl kiekvieną kartą prieš miegą nusiteikite teigiamai. Nepamirškite, kad bet kuri mintis gali materializuotis, o tai reiškia, kad bet kuris noras gali išsipildyti, žinoma, jei nuoširdžiai tuo tikėsite.

 

Šokti su partneriu sapne reiškia kurti tarpusavio santykius

Atsikratyti blogų sapnų ir košmarų galite pasitelkę vadinamuosius „sapnų gaudytoju“. Pavyzdžiui, amuletas gali atitolinti neigiamas mintis ir išgelbės jus nuo prabudimo naktį, susapnavus blogą sapną. Be to, norint gerai ir ramiai išsimiegoti, siūlo  pridėti į pagalvę žolelių.

  1. Jei sapnuojate, kad šokate, vadinasi, tikėtina sėkmė šeimos reikaluose ar pasitaisys tarpusavio santykiai. Jei sapnuojate, kad šokate vienas ar viena, tai ženklas, kad netrukus sutiksite  ar susipažinsite su artimu sielai ir širdžiai žmogumi. Tuo tarpu šokti su partneriu sapne reiškia kurti  tarpusavio ar šeimos santykius. O jei susapnuosite šokančius vaikus, tada iš tikrųjų jūsų laukia geros naujienos. Pagyvenusi pora, šokanti sapne, žada finansinę sėkmę.
  2. Sapnuoti perkūniją ir ypač jos griausmą, taip pat pranašauja biudžeto papildymą. Jei griaustinis itin stiprus, tada darbe ar moksluose laukia reikšmingos permainos ir pokyčiai. Jei kažkur toli griaudėja perkūnas, patartina nusipirkti loterijos bilietą ir išbandyti savo laimę bei tuo pačiu atsiranda galimybė pagerinti savo finansinę padėtį. Susapnavus saulėtekį, žadamas pakilimas ir atsinaujinimas šeimoje, pagerinantis gyvenimą ir tarpusavio santykius.
  3. Tik neišsigąskite susapnavus karstą, nes tai reiškia, kad turėtumėte greitai išspręsti iškilusius sunkumus ir problemas. O tie, kurie sapnuoja savo laidotuves, reiškia, kad atėjo laikas keistis ar keisti savo gyvenimą iš pagrindų. Tikrovėje tai gali reikšti, kad žmogus išspręs reikalus savo naudai. Pavyzdžiui, bylinėjantis teisme. Ir po to pritrauks sėkmę ir gerovę. Pamatyti žmogų, kylantį iš karsto, simbolizuoja didelius pinigus. Atidžiai stebėkite ženklus, nurodančius kelią gerovės link ir klestėjimą.
  4. Jei sapnavote, kad įkando gyvatė, taip pat žada finansinę gerovę. Kuo didesnė gyvatė, tuo didesnė finansinės gerovės tikimybė. Beje, matyti gyvatę sapne, žada ir sėkmingą karjerą. Todėl stenkitės įgyti naujų žinių ir tobulėti. Tai gali padėti rasti svajonių darbą.
  5. Sapnuoti brangakmenius, ypač neapdirbtus, natūralūs, žada sėkmę asmeniniame gyvenime. Visai tikėtina, kad jūsų gyvenime atsiras žmogus, kuris ir padarys jus laimingais. Tuo tarpu apdirbti brangakmeniai liudija pelną ir sėkmę finansiniuose reikaluose.

 

Jei susapnuosite kiaulę, tai dar nereiškia kiaulystės

  1. Rami jūra sapne byloja sėkmę verslo aplinkoje. Kuo skaidresnis vanduo, tuo sėkmingiau klostysis verslo reikalai bei santykiai su kolegomis ir partneriais. Jei sapnuojate mažas, bet putojančias baltas bangas, tai ženklas, kad galite sulaukti priedų prie atlyginimo ar premiją.
  2. Sapnuoti sniegą – tai atsinaujinimo simbolis. Lengvos skrajojančios snaigės sapne žada sėkmę jums dedant pastangas, o stipri pūga liudija apie teigiamus pokyčius finansų klausimais.
  3. Jei sapnuojate, kad skraidote sapne ar skrendate lėktuvu, tai reiškia greitą kilimą karjeros laiptais. Jūsų augimas bus spartus ir sukels daug teigiamų emocijų. Tačiau, jei skrisite ne aukštai, tai greičiausiai kurį laiką trypčiosite vietoje ir turėsite pasistengti, kad karjeros augimas nesustotų.
  4. Nenusiminkite, jei susapnuosite kiaulę, nes tai nereiškia kiaulystės. Greičiau priešingai – netikėtą praturtėjimą. Jei sapnavote, kad kiaulė knisa žemę, atidžiai žiūrėkite sau po kojomis. Jei susapnavote raguotą briedį, laukite iš savo darbdavio atlyginimo padidėjimo ar pelningų projektų, kurie atneš jums ne tik pajamų, bet ir suteiks pagarbos.
  5. Jei sapnuojate, kad kepate bandeles su aguonomis, tai reiškia, kad tikrovėje jums atsiras galimybė uždirbti didelę pinigų sumą. Tuo tarpu sapnuojant saldžias bandeles su šokoladu ar marmeladu reiškia pasisekimą meilėje.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą