„Vicemis Russia International 2020“ ir modelis Julija Tarasevič 2020 metų spalį nusprendė viename grožio salone patobulinti tai, kuo gamta ją ir taip dosniai apdovanojo. Socialinių tinklų nuotrauka

„Vicemis Russia International 2020“ ir modelis Julija Tarasevič  2020 metų spalį nusprendė viename grožio salone patobulinti tai, kuo gamta ją ir taip dosniai apdovanojo – pasidaryti naujovišką viso veido patempimo operaciją  ir  jau pusantrų metų negali vaikščioti be kaukės, dengiančios subjaurotą veidą. Mergina kaltina plastikos chirurgus, o gydytojai įsitikinę, kad pacientė serga kažkokia genetine liga.

 

Net neverkė, nes negalėjo patikėti savo akimis, ką pamatė

Pasak Julijos, Sočio klinikoje „SkinExpert“ ji kreipėsi į garsų plastikos chirurgą Andrejų Komarovą. Gydytojai pasakė, kad procedūra jai nepadės, reikia pjauti. Komarovas esą pasiūlė pasidaryti apskritą blefaroplastiką ir vidurinės veido zonos kontrolinį pakėlimą. Visos manipuliacijos buvo atliktos kartu su vietinės klinikos „Medist“ chirurgu Khaledu Omaru, rašo woman.ru.

Po operacijos Julija suprato, kad kažkas ne taip. Pirmą kartą pamačiusi savo atspindį veidrodyje, ji net neverkė – negalėjo patikėti savo akimis. Akių nebegalėjo užmerkti, dėl randų nefunkcionavo pusė raumenų, per odą išryškėjo veido skeleto kontūrai.

„Dabar tik kaukė mane gelbsti nuo išsigandusių žmonių žvilgsnių“, – savo skausmu dalijasi mergina.

Patinimas nepraėjo keturis mėnesius. Po to dešimtys skirtingų gydytojų mėgino taisyti padėtį, buvo atlikta šimtai tyrimų ir blėso viltis grįžti jei ne į šviesų ir gražų gyvenimą, tai bent tapti eiline, be ryškių veido defektų mergina.

Kalbant apie operaciją Julijai atlikusius chirurgus, jie niekada neatsiprašė ir iš pradžių net juokėsi iš jos socialiniuose tinkluose.

„ Klinikos specialistai sušaukė konsiliumą ir man paskelbė „diagnozę“, dėl kurios viskas atsitiko! Paaiškėjo, kad sergu sklerodermija.  Jie suskubo duoti man pasirašyti daugiau lapelių. Pasirodo, dėl visko kalta tik aš: matai, aš pas juos visus atėjau serganti ir neįspėjau apie tai!  Tai neturi nieko bendro  su tuo, kas įvyko, – „Instagram“ įrašu dalijasi modelis.

Julijai jau buvo atlikta keletas naujų operacijų, kad kažkaip „pataisytų“ savo veidą. Akių operacija leido išgelbėti audinius nuo nekrozės, nes dešiniajame voke  jau siautėjo infekcija. Kosmetologai iš dalies atgaivino veido odą.

„Nė viena iš kitų klinikų neatsiprašė už tai, kad jų gydytojai mane subjaurojo. Nė vienas iš jų man nepasiūlė savo lėšomis padaryti bent to, kas man tikrai galėtų padėti! Reabilitacijai jau išleidau daug pinigų, bet abiem tai visiškai nerūpi, kaip ir aš, mano skausmas ir kančia. Dabar šie žmonės, drįstantys vadintis gydytojais, prisiekę „nepakenk“, gyvena ramiai, miega, geria, keliauja į konferencijas, dalijasi savo neįkainojama patirtimi. Ir viskas jų gyvenime yra gerai…“, –  interviu  sakė nukentėjusioji nuo chirurgų rankų.

„Tuo metu nerimavau tik dėl  kiek užkritusių vokų, kurie man tiesiog tapo manija. Norėjau juos pašalinti ir maniau, kad ši procedūra man  padės“, – 360.tv.ru pasakojo Tarasevič.

Anot jos, konsultacijos metu gydytoja pasakė, kad vargu ar ši procedūra jai padės, ir patarė pasidaryti plastines operacijas,  tai yra pakeisti viršutinio ir apatinio vokų formą.

„Man atrodė, kad  ant kairiojo voko  buvo šiek tiek papildomos odos, o gydytoja pasakė, kad operacija tiesiog išspręs visus mano klausimus ir pakeis visus su amžiumi susijusius dalykus, kuriuos turėjau iki tol“, – aiškino nukentėjusioji.

 

Nuo tos akimirkos jos gyvenime prasidėjo pragaras

Žiedinė blefaroplastika ir veido vidurio pakėlimas buvo suplanuoti 2020 metais gruodžio 3 dieną. Tarasevič atvyko pasikonsultuoti su vyriausiuoju gydytoju, kuris jau turėjo atliktus tyrimus. Susitikime dalyvavo ir pirmąją konsultaciją pravedusi gydytoja.

„Kai pabudau po operacijos, man atrodė, kad ant akių buvo labai tvirtas ir didelės apimties tvarstis. Man taip stipriai spaudė smilkinius, akis. Paklausiau seselės, kada bus nuimtas tvarstis. Į ką ji atsakė, kad nėra jokių tvarsčių. Tai buvo taip stipriai patinęs mano veidas“, – sakė Julija.

Po kurio laiko Tarasevič padarė savo pirmąją asmenukę ir pamatė, kad ne tik vietos, kur jai buvo atlikta operacija, buvo patinusios. Net ant kaklo buvo stiprus patinimas. Lūpos ir nosis tapo didžiulės.

„Nuo tos akimirkos mano gyvenime prasidėjo pragaras. Abu gydytojai pažiūrėjo ir pasakė, kad tai iš principo yra normalus pooperacinis patinimas, ir leido grįžti namo“, – pridūrė ji.

Grįžusi į Sočį, Julija, rekomendavus gydytojams, pradėjo daryti procedūras su mikrosrovėmis, kad atslūgtų patinimas. Per visus šiuos mėnesius Tarasevič tai padarė apie 100 kartų. Kai vyriausioji gydytoja atvyko į Sočį ir pamatė Juliją, ji nepajėgė nuslėpti savo nuostabos.

„Žinoma, niekada nepamiršiu jos reakcijos. Pamačiusi mane, jos veidas persikreipė iš siaubo, atsitraukė nuo manęs, iškėlė rankas ir pradėjo rėkti, kad man blogai, kad kažkas negerai, kad tai nėra tipinė edema, kad taip neturėtų būti“, –  dalijasi nelaime Julija Tarasevič.

Po to mergina pradėjo kreiptis į kitus gydytojus, nes vyriausiosios gydytojos dalyvavimas jos gyvenime iš tikrųjų baigėsi.

Patinimas nepraėjo keturis mėnesius. Kai buvo pikas, mergina pateko į ligoninę ir nuvyko į kliniką Maskvoje. Kartais ji jausdavosi taip, lyg imtų dusti, o veidas plyštų pusiau. Merginai prasidėjo panikos priepuoliai, kurie ją kankina iki šiol. Tarasevič pasakojo, kad dirbo su psichologais, gėrė antidepresantus ir kitus psichotropinius vaistus. Anot jos, miegas visiškai dingo, todėl jai buvo diagnozuota klinikinė depresija.

Tarasevič teigimu, jos akys vis dar neužsimerkia dėl audinių trūkumo. Nustojo funkcionuoti veido raumenys, ji negali  ne tik užmerkti akių, bet ir šypsotis. Ten, kur buvo pašalinti vokų audiniai, susidarė didžiuliai randai.

Mergina pridūrė, kad ji prašė klinikos pateikti jos medicininių dokumentų kopijas, tačiau jai buvo atsakyta.

„Jie daro viską, kad nesusipažinčiau su savo ligos istorija. Visą tą laiką klinika nepasiūlė jokio problemos sprendimo. Į mano prašymą finansiškai paremti mano reabilitaciją, jie atsakė, kad pagalvos. Iki šiol nesulaukiau jokio sprendimo“, – teigė Julija.

Anot jos, tokias pasekmes gydytojai aiškino individualia netolerancija ir individualia reakcija į chirurginę intervenciją.

„Manau, kad tai nesąžininga, labai nesąžininga mano atžvilgiu. Gydytojai, kurie, galima sakyti, subjaurojo mano veidą, kratosi bet kokios atsakomybės už tai, kas nutiko. Nusprendžiau kreiptis į teismą, – sakė Tarasevič.

Šių metų pradžioje ji parašė pareiškimą policijai, tačiau iki šiol byla nepradėta, vyksta tyrimas.

Julija Tarasevič supranta savo aplaidumą renkantis chirurgą. Tačiau ji nori patraukti atsakomybėn žmones, dėl kurių dabar  turi slėpti savo veidą po kauke.

„Žinoma, nesakau, kad tai buvo padaryta tyčia. Bet vis dėlto iš po jų peilio išėjau subjaurotas žmogus. Atėjau pas juos sveiku ir gražiu veidu, norėjau pakoreguoti kai kuriuos su amžiumi susijusius niuansus, bet, deja, netekau sveikatos. Tačiau chirurgai kaltę ir atsakomybę už tai, kas nutiko, suvertė man“, – apibendrino ji.

 

“YouTube” vaizdo įrašas, socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą