Velso gyventojas 56 metų Mike’as Summersas svėrė apie 170 kg. Jo dienos racioną  per pusryčius sudarė keli pyragai, riebūs mėsainiai per pietus, o vakarienės patiekalai  – visos dienos užkandžiai. Tokia mityba negalėjo nepaveikti sveikatos, todėl vyras sirgo lėtinėmis širdies ir plaučių ligomis.

2018 metų pradžioje Mike’as buvo paguldytas į ligoninę dėl sveikatos problemų, atsiradusių dėl didelio antsvorio. Todėl 2018 metų rugpjūtį vyras tvirtai nusprendė mesti svorį.

Tiksliau, Mike‘ą paskatino atsikratyti didžiulio antsvorio 29-erių metų dukters Saros mirtis. Jauna moteris mirė 2016 metais nuo krūties vėžio, palikdama tris vaikus. Prieš mirtį Sarah paprašė savo tėvo, kad šis atsikratytų didelio svorio ir kad galėtų padėti uošvei auginant vaikus.

„Paskutinis pokalbis su dukra  ir buvo apie tai, kad turėčiau padėti uošvei auginti vaikus“, – sakė Mike’as. Vis dėlto dvejus metus vyras neįstengė pakeisti savo gyvenimo būdo, bet pagaliau suprato savo situacijos rimtumą. „Aš buvau egoistas. Tik praradęs dukrą supratau, kad jei man kas nors nutiktų, pavesčiau artimuosius. Nutariau mesti svorį ne dėl asmeninės naudos, o norėdamas padėti kitiems. Mano tikslas yra būti su šeima. Ir tai yra geriausia motyvacija“, – parašė vyras savo feisbuko paskyroje.

Mike‘as radikaliai pakeitė mitybos įpročius. Jis pradėjo ruošti naminį maistą: sriubas, grūdus, mėsą su daržovėmis, valgyti daugybę daržovių ir vaisių. Vyras net užsirašė į specialią svorio metimo programą. „Grupės ir trenerio palaikymas buvo nuostabus. Man be jų nebūtų pavykę. Aš numečiau 94 kg. ir jaučiausi tūkstantį kartų geriau. Dabar esu daug sveikesnis, nei būdamas keturiasdešimties“, – parašė Mike‘as Summersas savo feisbuko paskyroje.

„Fcebook“ tekstas ir nuotraukos

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą